خانه » دیگر مطالب » مرتضوی : گیتی پسند خوش اقبال بود / بازی برابر فردوس دشوار است

مرتضوی : گیتی پسند خوش اقبال بود / بازی برابر فردوس دشوار است

بازیکن تیم شهروند ساری گفت : امیدوارم بتوانیم بهترین نتایج را برای شادی هواداران شهروند کسب کنیم.
مرتضوی : گیتی پسند خوش اقبال بود / بازی برابر فردوس دشوار است

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، طاها مرتضوی بازیکن تیم شهروند ساری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت : به دلیل دیر شروع شدن تمرینات در ابتدای فصل شرایط خوبی نداشتیم اما در حال حاضر با حضور کادرفنی با دانش و بازیکنان با کیفیت شرایط خوبی داریم.

وی افزود : بجز بازیکنان و کادرفنی شرایط باید خارج از زمین نیز مهیا شود تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم، امیدوارم شرایط سخت افزاری و مالی نیز بهتر شود.

مرتضوی در رابط با بازی برابر گیتی پسند اصفهان بیان کرد : در سال های گذشته برابر گیتی شکست نخورده بودیم و در این دیدار نیز به بهترین شکل ممکن بازی کردیم، اما نتوانستیم نتیجه را حفظ کنیم و می توان گفت گیتی پسند خوش اقبال بود که یک امتیاز برابر ما کسب کرد.

مرتضوی در خصوص بازی برابر فردوس قم گفت : نماینده قم از بازیکنان جوان خوبی بهره می‌برد و کار برابر این تیم دشوار است اما با آنالیز کادرفنی و تمریناتی که داشتیم به دنبال برتری در برابر فردوس هستیم.

کاپیتان شهروند ساری با بیان این‌که کیفیت لیگ برتر قابل قبول است، گفت : در لیگ برتر چیزی قابل پیش‌بینی نیست و مسابقات کیفیت بسیار خوبی دارد، فکر می‌کنم در بازی های آینده شاهد فوتسال های زیباتری باشیم.

0

برچسب :

جمع بندی اعداد *