خانه » دیگر مطالب » اسماعیلی: شهروند مقابل گیتی پسند مستحق پیروزی بود/ امیدوارم بردهایمان از قم شروع شود

اسماعیلی: شهروند مقابل گیتی پسند مستحق پیروزی بود/ امیدوارم بردهایمان از قم شروع شود

بازیکن تیم فوتسال شهروند ساری با بیان اینکه برابر گیتی پسند اصفهان مستحق پیروزی بوده اند ابراز امیدواری کرد تیمش بتواند بردهای خود را از دیدار برابر فردوس قم آغاز کند.

بلال اسماعیلی در گفتگو با پایگاه خبری فوتسال ایران در خصوص حضورش در شهروند ساری اظهار داشت: دلیل انتخاب من این بود که تیم ریشه دار شهروند ساری می تواند نقطه عطف و ترقی من در فوتسال باشد و خدا را شکر می‌کنم که بهترین انتخاب را انجام دادم.

وی با اشاره به دیدار هفته گذشته شهروند ساری با گیتی پسند اصفهان افزود: بازی خوبی بود. هر دو تیم موقعیت های زیادی داشتند و می توانم بگویم ما بهتر از گیتی پسند و حتی تاکتیکی تر بازی کردیم. ما در نیمه اول برنده به رختکن رفتیم و توانستیم بهتر از گیتی پسند کار کنیم اما در نیمه دوم اشتباه فردی ما زیاد شد و نتوانستیم با برد از بازی بیرون بیاییم ولی در مجموع واقعاً بهتر از گیتی پسند بازی می‌کردیم و حق ما برد بود.

اسماعیلی که با به ثمر رساندن دو گل برابر‌ گیتی پسند اصفهان درخشش خوبی داشت در این خصوص گفت: موفقیت تیم و رسیدن به سه امتیاز در‌ وهله اول برایم اهمیت دارد که برای آن تمام تلاشم را می کنم. طبیعی است که بعد از آن مانند هر بازیکن دیگری به گلزنی و رسیدن به صدر جدول گلزنان لیگ فکر کنم. از همین جا هم دو گلی که زدم را به پدر و مادرم تقدیم می‌کنم.

وی با بیان اینکه خبیری سرمربی شهروند اعتقاد خاصی به جوانان دارد، اذعان داشت: از اعتماد آقای خبیری تشکر می کنم. واقعیت این است که کمتر مربی در ایران با چنین خصوصیتی وجود دارد. باید به چنین مربیانی ادای احترام کرد چرا که به فکر آینده فوتسال ایران هستند. در خصوص تیم هم درست است که ایشان دیر به مجموعه اضافه شده ولی به بهترین شکل بچه ها را هم از لحاظ روحی و روانی و هم تاکتیکی آماده مسابقات کرده است.

بازیکن شهروند ساری در خصوص دیدار روز چهارشنبه تیمش با فردوس قم نیز اظهار داشت: فردوس قم یکی از تیم های خوب و ریشه دار فوتسال ایران است اما برای ما این سه امتیاز بیشتر از هر بازی دیگر مهم می باشد و همه ما تمام سعی مان را می‌کنیم با برد به ساری برگردیم و از الان به فکر صعود به پلی آف هستیم. امیدوارم بردهایمان را از بازی با فردوس شروع کنیم.

وی شرایط کنونی شهروند ساری را خوب توصیف کرد و افزود: با مدیریت خوبی که باشگاه شهروند دارد حتماً وضعیت در ادامه بهتر خواهد شد. با شرایطی که داریم صعود به مرحله پلی آف کار سختی است اما با اراده قوی و پشتکار بالا می توانیم به این مرحله برسیم.

اسماعیلی با بیان اینکه در زمان برگزاری بازیهای خانگی شهروند ساری جای هواداران متعصب این تیم در سالن خالی است، گفت: جای خالی این عزیزان را در دو بازی اخیر و حساس خانگی به خوبی حس کرده ایم. ان شاالله که هرچه زود تر این بیماری منحوس از کشورمان برود تا بتوانیم تماشاگران ساروی را داخل سالن سید رسول حسینی ببینم و شادی هایمان را به آنها تقسیم کنیم.

 

0

برچسب :

جمع بندی اعداد *