خانه » دیگر مطالب » برتری پرگل شهروند ساری برابر شهرداری ساوه/ دبل شهروند مقابل ساوجی ها

برتری پرگل شهروند ساری برابر شهرداری ساوه/ دبل شهروند مقابل ساوجی ها

در اولین مسابقه هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، دو تیم شهروند ساری و شهرداری ساوه به مصاف هم رفتند و شاگردان اسماعیل پور موفق شوند به روند شکست ناپذیری خود در خانه ادامه داده و در برابر تماشاگران پرشورشان با نتیجه پرگل ۵ بر ۲ نماینده ساوه را باشکست بدرقه کنند.
گل های شهروند ساری را علی ابراهیمی (۲ بار) طاها مرتضوی، مراد ناظری و محمد طاهری به ثمر رساندند و اسماعیل وطنخواه و ناصر بابایی نیز برای ساوجی ها گلرنی کردند.
این دیدار که از ساعت ۱۷:۱۵ جمعه ۱۷ آذر ۹۶ در سالن سیدرسول حسینی ساری برگزار شد، تیم شهروند ساری با ارائه یک بازی تماشاگرپسند مقابل ساوه ای ها صاحب برتری شد.
شهروند نیمه اول را با کسب برتری ۲ بر یک به رختکن رفت و در نخستین ثانیه های نیمه دوم نیز به گل سوم خود دست یافت.
در ادامه و در فاصله ۶ دقیقه تا پایان مسابقه، رضا لک سرمربی شهرداری ساوه با اتخاذ تاکتیک پاورپلی سعی در جبران نتیجه داشت اما این شاگردان محمد اسماعیل پور بودند که دو بار دیگر دروازه میهمان را باز کردند. البته ساوجی ها نیز یک بار از روی نقطه پنالتی ‌دوم توانستند یک گل دیگر به شهروند بزنند.
تیم فوتسال تیم شهروند ساری با کسب این پیروزی ۲۸ امتیازی شد و در پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال کشور با یک پله صعود به رده ششم جدول رده بندی رسید.
گفتنی است، شهروند ساری در دور رفت لیگ امسال نیز در خانه شهرداری ساوه با نتیجه ۲ بر یک صاحب برتری شده بود.

برچسب :