خانه » دیگر مطالب » سعید نجاریان:نساجی شناسنامه فوتبال مازندران است/ اگر موقعیت هایمان گل می شد با نتیجه عجیب و غریبی تاسیسات را می بردیم

سعید نجاریان:نساجی شناسنامه فوتبال مازندران است/ اگر موقعیت هایمان گل می شد با نتیجه عجیب و غریبی تاسیسات را می بردیم

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری معتقد است اگر موقعیت های مسلم گلزنی تیمش برابر تاسیسات دریایی به ثمر می نشست، این تیم مدعی با نتیجه عجیب و غریبی در ساری شکست می خورد.
سعید نجاریان:نساجی شناسنامه فوتبال مازندران است/ اگر موقعیت هایمان گل می شد با نتیجه عجیب و غریبی تاسیسات را می بردیم
به گزارش مازندلیگ، سعید نجاریان در خصوص تساوی یک بر یک تیمش برابر تاسیسات دریایی در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال کشور گفت: بازی سنگینی بود. تاسیسات دریایی در چند سال اخیر جزو تیم های مدعی لیگ بوده و عنوان قهرمانی لیگ برتر را نیز در کارنامه اش داشته و بازیکنان و کادر فنی قابل احترامی دارد. دیروز (شنبه) تماشاگران یکی از بهترین بازیهای لیگ را شاهد بودند.
وی افزود: در نیمه اول به طور کامل سوار بر بازی بودیم و نتوانستیم از موقعیت هایمان به خوبی استفاده کنیم و در نیمه دوم نیز دقیقاً به همین شکل بر حریف تسلط کامل داشتیم. در مجموع ۴ بار دیرک دروازه تاسیسات دریایی را به لرزه درآوردیم.
مدیرعامل شهروند ساری اذعان داشت: اگر موقعیت ها و سه پنالتی نقطه دوم مان تبدیل به گل می شد و با بدشانسی مواجه نمی شدیم، قطعاً باید با نتیجه عجیب و غریبی تاسیسات را شکست می دادیم اما متاسفانه فقط به یک امتیاز از این بازی رسیدیم.
نجاریان در خصوص حضور هواداران نساجی مازندران در سالن سید رسول حسینی و حمایت از شهروند ساری نیز گفت: جا دارد از این عزیزان تشکر کنم. نساجی شناسنامه فوتبال مازندران است. بنده خودم حدود ۲۰ سال پیش برای تماشای بازیهای نساجی به استادیوم شهید وطنی می رفتم و هنوز هم هوادار این تیم هستم.
وی سپس با تشکر از هواداران خونگرم ساروی شهروند نیز گفت: همیشه گفته ام و باز هم تکرار می کنم هواداران شهروند در کشور نظیر ندارند. از آنها نیز به طور ویژه سپاسگزارم چرا که در تمام مدت بازی با رعایت اصول حرفه ای تیم شان را قاطعانه مورد تشویق قرار دادند.

برچسب :