خانه » دیگر مطالب » اسماعیل پور: بازی بدی را به نمایش گذاشتیم

اسماعیل پور: بازی بدی را به نمایش گذاشتیم

سرمربی تیم فوتسال شهروندساری گفت: در روزی که هم بخت با ما یار نبود و هم خوب نبودیم، بازیکنان قم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.
اسماعیل پور: بازی بدی را به نمایش گذاشتیم
به گزارش مازندلیگ، محمد اسماعیل پور پنجشنبه شب پس از پایان مسابقه این تیم با هیات فوتبال قم گفت:  هنگامی که یک تیم ۵۰ موقعیت گل می سازد و گل نمی زند، نمی توانیم بگوییم که خوش شانس بودیم یا نبودیم؛ تیم ما بدبازی کرد و نتوانستیم از موقعیت های خود استفاده کنیم و تیم قم توانست از موقعیت های به دست آمده به خوبی استفاده کند و ۳ گل به ثمر برساند.
وی با تبریک گفتن به تیم قم بیان کرد: نمی خواهم برد تیم قم را کم رنگ کنم، ولی در روزی که ما خوب نبودیم، آنها بسیار خوب بودند و توانستند به ۳ امتیاز مسابقه دست یابند.
وی با اشاره به برگزاری مسابقه مذکور در سالن نخلستان اظهار کرد: این سالن از سالن شهید حیدریان خیلی بهتر است، کف پوش مناسبی دارد و امیدوارم فوتسال قم از این ظرفیت استفاده کند و سایر مسابقه های آنها نیز در این سالن برگزار شود.
اسماعیل پور افزود: درسالن شهید حیدریان تیم های مهمان مشکل دارند، چون کف پوش سالن مناسب نیست و کیفیت بازی در آن سالن کاهش می یابد، اما در این سالن، بازی با کیفیت بهتری برگزار شد.

برچسب :