خانه » دیگر مطالب » شکست غیر منتظره شهروند مقابل هیات فوتبال قم/ بهت و سکوت در اردوگاه ساروی ها

شکست غیر منتظره شهروند مقابل هیات فوتبال قم/ بهت و سکوت در اردوگاه ساروی ها

تیم فوتسال شهروند ساری در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال مقابل تیم انتهای جدولی هیات فوتبال قم نتیجه را واگذار کرد.
شکست غیر منتظره شهروند مقابل هیات فوتبال قم/ بهت و سکوت در اردوگاه ساروی ها

به گزارش مازندلیگ، در چارچوب رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال، عصر امروز تیم شهروند ساری در سالن نخلستان قم مهمان  تیم هیات فوتبال این شهر بود و با نتیجه عجیب سه بر صفر مغلوب تیم هیات فوتبال قم شد.
نماینده  قعر جدولی قم برای امیدوار شدن به منظور ماندن در لیگ برتر، در این مسابقه با تمام توان خود ظاهر شد و نیمه نخست را توانست با گل های سید حسین رضوی و مهدی زاهدی با حساب ۲ بر صفر به رختکن برود و در این نیمه مراد ناظری از تیم ساری کارت زرد دریافت کرد.
با شروع نیمه دوم شاگردان اسماعیل پور تلاش کردند تا نتیجه مسابقه را عوض کند و حمله های متعددی نیز بر روی دروازه حریف داشت، اما دروازه بان و مدافعان قمی مانع از به ثمر رسیدن گل شدند و در این نیمه نیز سید حسین رضوی در دقیقه ۳۳ توانست گل سوم قم را بزند و این دیدار با حساب ۳ بر صفر به سود قم پایان یافت.
حدود ۱۰۰ تَن تماشاگر این مسابقه بودند؛ رضا رحیمی از استان مرکزی، علیرضا قربانی از خوزستان، صادق محمدی از اصفهان و ولی الله رضایی از یزد قضاوت این دیدار را برعهده داشتند و سید صادق موسوی ناظر داوری و محمد رضا شبرنگ نماینده فدراسیون فوتبال در این مسابقه بودند.
دراین مسابقه در ترکیب تیم قم علی محسن پور، محمد رمضانی، علی عباسی، محمد برزگر، علی شریفی، مهدی زاهدی، فرهاد فلامرزی، سید حسین رضوی، مهدی فتح خانی، شهاب بشری دوست، عابد خسروبیگی و محمد مهدی جمالی به سرپرستی وحید نایینی و سرمربیگری سید مهدی غیاثی قرار داشتند.
در ترکیب تیم شهروند ساری نیز سینا پرکاس، عارف عالی منش، رضا امانی، محمد طاهری، علی ابراهیمی، مهدی قلی زاده، حمید سالاری، ابوالفضل افضلی، مراد ناظری، سعید بلباسی، محمد رضا نریمان فر و سید علی کیایی به سرپرستی سعید خیراندیش و محمد اسماعیل پور سرمربیگری قرار داشتند.
تیم هیات فوتبال قم با یک برد، ۲ تساوی، ۱۲ باخت، ۲۴ گل زده و ۴۶ گل خورده پنج امتیاز کسب کرده است و هم چنان در انتهای جدول ۱۴ تیمی این رقابت ها قرار دارد و ۱۶ آبان ماه جاری ساعت ۱۶ نیز مهمان تیم تاسیسات دریایی تهران است.
تیم شهروند ساری با ۴ برد، ۶ تساوی، ۵ باخت، ۳۲ گل زده و ۳۴ گل خورده ۱۸ امتیاز به دست آورده است و در رده هشتم قرار دارد و ۱۶ آبان ساعت ۱۶ میزبان مقاومت کرج (البرز) است.

برچسب :