خانه » دیگر مطالب » روز سوم لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور/ پیروزی شهروند ساری برابر حفاری اهواز + نتایج و جدول

روز سوم لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور/ پیروزی شهروند ساری برابر حفاری اهواز + نتایج و جدول

تیم شهروند ساری سومین روز از رقابت های لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور را با برتری برای نماینده جنوبی پشت سر گذاشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه شهروند ساری، در سومین روز از رقابت های لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در گروه ب که در سالن مرحوم بهروش (آذربایجانی ها) ساری برگزار می شود، از ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۴ شهریور ۹۶ تیم امید شهروند ساری برابر شرکت ملی حفاری ایرانن قرار گرفت و در پایان با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی دست یافت.

گل های امیدهای شهروند ساری در این دیدار را امیرحسین قربانزاده و مهدی قلی زاده به ثمر رساندند.

در نیمه اول این دیدار شاهد یک بازی پایاپای و نزدیک از سوی دو تیم بودیم و با وجود خلق چندین موقعیت گلزنی اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

در دقایق اولیه نیمه دوم نیز این شاگردان مسعود نجاریان در تیم امید شهروند ساری بودند که روی هماهنگی خوب بازیکنان با پاس خوب محمدرضا نریمان پور و ضربه تمام کننده امیرحسین قربانزاده در مقابل دروازه یخ بازی را ذوب کرده و از حریف اهوازی پیش بیفتند.

پس از این گل، حفاری اهواز که در قواره یک مدعی در رقابت های امسال ظاهر شده سر و پا حمله شد و توانست خیلی زود گل تساوی را توسط کلاه کج کاپیتان خود به ثمر رسانده و بازی را به تساوی بکشاند.

اما این پایان کار نبود و شهروندی ها روی توپ ربایی عالی مهدی قلی زاده و شوت مهلکش مجدداً از حفاری پیش افتادند و در ادامه نیز با وجود اتخاذ تاکتیک پاورپلی از سوی کادر فنی تیم میهمان اما عملکرد فوق العاده بازیکنان امید شهروند در کارهای تدافعی باعث شد تا این دیدار با برتری ۲ بر یک شهروند خاتمه یابد.

شهروند ساری با کسب این پیروزی جمع امتیازات خود را به عدد ۶ رساند و در پایان روز دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور سال ۹۶ در رده دوم جدول رده بندی گروه ب قرار گرفت.

نتایج روز سوم لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور – گروه ب:

جمعه ۲۴ شهریور ۹۶ :
موعود پیرادل مشهد ۶ – لوازم خانگی بهروز قزوین ۴
شهرداری رشت ۳ – پدیده نصف جهان اصفهان ۱
ملی حفاری ایران ۱ – شهروند ساری ۲
گلهای شهروند: امیرحسین قربانزاده و مهدی قلی زاده
دبیری تبریز (استراحت)

۰۶

برچسب :