خانه » دیگر مطالب » آتلیه طهران۴-شهروند ساری۳؛ کامبک ساروی ها ناتمام ماند

آتلیه طهران۴-شهروند ساری۳؛ کامبک ساروی ها ناتمام ماند

تیم فوتسال شهروند ساری در هفته دهم لیگ برتر فوتسال کشور برابر آتلیه قم مغلوب شد و به رده هشتم جدول سقوط کرد.
آتلیه طهران۴-شهروند ساری۳؛ کامبک ساروی ها ناتمام ماند
هفته دهم سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر امروز با برگزاری دیدارهای همزمان پیگیری شد که شهروند ساری تنها نماینده مازندران  در قم مهمان تیم آتلیه این شهر بود.
دیدار دو تیم از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر روز پنج‌شنبه نهم شهریورماه در سالن دوهزارنفری شهید حیدریان در حضور هزار تماشاگر آغاز شد.
در  دقایق ابتدایی نیمه نخست مسابقه، دو تیم بازی محافظه‌کارانه را در دستور کار قراردادند٬ اما پس‌ازآن آتلیه‌ای‌ها توسط محسن شنوفی به گل رسید تا نتیجه مسابقه یک‌بر صفر دنبال شود.
در ادامه قمی‌ها دست از فشار برنداشتند، تا چند دقیقه بعد طاها نعمتیان و سعید قلندری گل‌های آتلیه را به ثمر رساندند تا شهروندی‌ها کمی جلوتر بازی کنند اما هر چه ساروی ها زدند به در بسته خورد تا نیمه نخست با همان نتیجه سه بر صفر به پایان برسید.
در نیمه دوم این دیدار همان‌طور که انتظار می‌رفت تیم شهروند کمی هجومی‌تر کار را آغاز کرد اما موفق نشد توپی را از خط دروازه آتلیه عبور دهد.
فوتسالیست‌های قمی بر روی یک ضد حمله گل چهارم را توسط علی ابراهیم بیگی وارد دروازه حریف کردند تا با خیالی آسوده‌تر بازی را دنبال کنند.
اما این غلبه زودهنگام باعث شد تا قمی‌ها عقب بکشند و طاها مرتضوی از این فرصت استفاده کرد و گل اول شهروند را به ثمر رساند تا نتیجه مسابقه تا پایان دقیقه ۱۰ چهار بر یک به سود آتلیه قم دنبال شود.
بازهم آتلیه‌ای‌ها عقب کشیدند که بر روی حرکت انفرادی علی ابراهیمی گل دوم را دریافت کردند و پس از دریافت گل چند حمله سهمگین از سوی قمی‌ها روی دروازه حریف ایجاد شد که ثمری نداشت و با بی‌دقتی بازیکنان آتلیه به بیرون رفت.
در ۵ دقیقه پایانی٬ مسابقه سرعت بالایی را گرفته بود و در هر دوتیم چشم به توپ ربایی و ضد حملات دوخته بودند٬ که تیم ساری از تکنیک پاورپلی استفاده کرد تا بتواند نتیجه بازی را برگرداند که ابراهیمی مجدداً برای تیمش گلزنی کرد تا بازی به نتیجه حساس ۴ بر ۳ کشیده شود.
پس‌ازآن بازیکنان آتلیه فرصت حرکت به حریف ندادند و بازی با همان نتیجه چهار بر سه بر روی تابلوی اعلام نتایج سالن دوهزارنفری شهید حیدریان نقش ببندد.
شاگردان اسماعیل پور که بعد از دریافت ۴ گل بازگشت فوق العاده ای  داشتند موفق شدند سه گل را جبران کنند ولی  برای به تساوی کشاندن بازی وقت کم آوردند تا عملیات کامبک ساروی ها ناتمام باقی بماند.
با این شکست شهروند با۱۳ امتیاز به جایگاه  هشتم سقوط کرد و  آتلیه‌ای‌ها با این نتیجه ۱۵ امتیازی شدند و به رده پنجم جدول صعود کرد.

نتایج پنج دیدار از هفته دهم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

شهرداری ساوه ۳ – آذرخش بندرعباس ۵

مس سونگون ۹ – هیئت قم ۱

مقاومت قرچک ۳ – تاسیسات دریایی ۴

پارسیان شهر قدس ۰ – گیتی پسند ۵

حفاری اهواز ۵ – ارژن شیراز ۳
آتلیه طهران قم ۴ – شهروند ساری ۳

فرش آرا مشهد ۱ – مقاومت البرز ۲

 

برچسب :