خانه » دیگر مطالب » توقف شهروند ساری برابر مقاومت قرچک

توقف شهروند ساری برابر مقاومت قرچک

تیم فوتسال شهروند ساری برابر مقاومت قرچک متوقف شد.

از هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه سوم شهریورماه ۹۶ تیم فوتسال شهروند ساری میزبان مقاومت قرچک بود و در پایان به تساوی ۳ بر ۳ رضایت داد.

گل های این دیدار را که در حضور ۵ هزار نفر تماشاگر سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد، طاها مرتضوی (۲ بار) و محمد طاهری برای شهروند ساری و مصطفی نعمت وند، حمید پورجاوید و محمد نجف زنگی برای مقاومت قرچک به ثمر رساندند.

این دیدار با برتری شهروند ساری آغاز شد و بازیکنان میزبان در همان دقیقه چهارم توسط طاها مرتضوی از روی یک ضربه ایستگاهی به گل اول بازی دست یافتند. بازیکنان شهروند با ادامه بازی تهاجمی خود دو بار دیگر توسط محمد طاهری و طاها مرتضوی موفق به گلزنی شدند تا اختلاف به سه گل برسد.

در حالی که نیمه اول دیدار رو به پایان بود در ثانیه های واپسین، قرچکی ها توسط نعمت وند یکی از گل های خورده را جبران کردند تا این نیمه با برتری ۳ بر یک شهروند خاتمه یابد.

در نیمه دوم بازیکنان مقاومت قرچک که چیزی برای از دست دادن نداشت، بازی تهاجمی را در دستور کار قرار داد و توانست دو بار دیگر توسط پورجاوید و نجف زنگی به گل برسند و بازی را به تساوی بکشاند.

در ادامه تلاش های بازیکنان شهروند برای رسیدن به گل برتری‌ راه به جایی نبرد تا این دیدار با تساوی ۳ بر ۳ دو تیم به پایان برسد.

از نکات قابل تامل این دیدار، می توان به قضاوت ضعیف و یکجانبه داوران به سود تیم میهمان!!! اشاره کرد چرا که به طور‌ کاملا واضح حداقل دو خطای هَند مسلم پنالتی اول توسط داوران مسابقه گرفته نشد تا تصمیمات ناعادلانه آنها تاثیر مستقیمی در ثبت نتیجه بازی داشته باشد.

شهروند ساری با کسب این تساوی ۱۳ امتیازی شد و در پایان هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفت.

منبع:سایت رسمی باشگاه شهروند ساری

برچسب :