خانه » دیگر مطالب » اولین پیروزی خارج از خانه شهروند ساری/ سوغاتی ارزشمند شاگردان اسماعیل پور به شیرینی اَنار ساوه

اولین پیروزی خارج از خانه شهروند ساری/ سوغاتی ارزشمند شاگردان اسماعیل پور به شیرینی اَنار ساوه

تیم فوتسال شهروند ساری به اولین پیروزی خارج از خانه خود دست یافت.

در هشتمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۷ مردادماه ۹۶ تیم فوتسال شهروند ساری در سالن فجر ساوه میهمان تیم شهرداری این شهر بود و در پایان با نتیجه ۲ بر یک صاحب برتری شد.

گلهای شهروند ساری در این دیدار را علی ابراهیمی و رضا امانی به ثمر رساندند. تک گل میزبان ساوجی را نیز محمد گلزاده وارد دروازه شهروند کرد.

این دیدار ابتدا با نمایش محتاطانه دو تیم آغاز شد اما در ادامه شهروندی ها با ارائه یک بازی هدفمند روی یک صحنه و توپ ربایی خوب مراد ناظری و رساندن به موقع به علی ابراهیمی توسط این بازیکن به اولین گل خود دست یافتند.

در حالی که در دقایق باقی مانده نیمه اول بازیکنان میزبان حملات نصفه و نیمه ای را روی دروازه شهروند تدارک دیدند اما میهمان ساروی با هوشیاری از تک گل زده خود محافظت کرد تا نیمه اول با برتری یک بر صفر شهروند به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز بازیکنان شهروند با استفاده از موقعیت های بدست آمده از روی ضد حملات یک بار دیگر توسط رضا امانی به گل دوم خود دست یافتند تا سالن فجر ساوه در سکوتی محض فرو برود.

بازیکنان شهرداری ساوه که با پذیرش دو گل در خانه چیزی برای از دست دادن نداشتند به فشار حملات خود افزودند و توانستند یکی از گل های خورده را توسط محمد گلزاده پاسخ دهند.

شاگردان محمد اسماعیل پور در شهروند در دقایق باقیمانده تا پایان مسابقه با وجود پایان یافتن محدودیت خطایی، با ارائه یک بازی کاملاً منطقی از برتری یک گله خود حفظ و حراست کردند و در پایان نتوانستند با کسب اولین پیروزی خارج از خانه فصل خود در ساوه، دست پر به ساری برگردند.

شهروند ساری با کسب این پیروزی جمع امتیازات خود را به عدد ۱۲ رساند و در رده ششم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال کشور قرار گرفت.

منبع:سایت رسمی باشگاه شهروند ساری

برچسب :