خانه » دیگر مطالب » اسماعیل پور :اشتباهات داوری علت این باخت بود

اسماعیل پور :اشتباهات داوری علت این باخت بود

محمد اسماعیل پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا گفت که داور مسابقه با سوت اشتباه و اخراج همزمان ۲ کمک مربی و سرپرست شهروند ساری تمرکز تیم را به هم زد تا این تیم بازی ۲ صفر برده را با نتیجه ۳ بر ۲ عوض کند.


وی اضافه کرد : همچنین داور مسابقات به یکی از بازیکنان موثر تیم شهروند نیز کارت زرد داده و با این کارها مانع پیشروی تیم ما شده و بازیکنان نتوانستند همانند نیمه اول بازی رو به جلو را ادامه دهند.
تیم شهروند ساری از ۶ بازی اخیر خود دررقابت های فوتسال لیگ برترباشگاه های ایران ۲ باخت ۳ تساوی و یک برد با کسب ۵ امتیاز در رده هشتم جدول جای خوش کرد.
** جبران ناکامی دربازی داخل خانه
سرمربی فوتسال شهروند ساری انجام ۴ بازی از ۶ بازی اخیر را در خارج خانه علت دیگری برای شکست تیمش دانست و گفت که تیمش ناکامی را در رقابت های داخل خانه که از این پس یکی در میان برگزار می شود جبران می کند.
اسماعیل پورافزود: بازیکنان فصل جاری این تیم را نیروهای جوان تشکیل دادند که بازی در داخل خانه با تشویق هواداران به آنها روحیه مضاعفی می دهد که بتوانند در برابر تیم های قدر صف آرایی مناسبی داشته باشند و نتیجه بگیرند.
وی کسب نتیجه تساوی در بازی خانگی برابر تیم قدر گیتی پسند قهرمان سال گذشته و نایب قهرمان رقابت های فوتسال باشگاه های آسیا را نمونه روحیه بخش بودن بازی خانگی برای بازیکنانش اعلام کرد.
تیم فوتسال شهروند ساری در سال گذشته رقابت های لیگ برتر توانست ازبین ۱۲ تیم در رتبه هفتم قرار گیرد و برای نخستین بار در سال های خیر بدون دغدغه ماندگاری خود را در این رقابت ها تثبیت کند.
خبرنگار: حسین فلاحتی

برچسب :