خانه » دیگر مطالب » اسماعیل‌پور: حریف دست و پا بسته ای مقابل تاسیسات دریایی نخواهیم بود

اسماعیل‌پور: حریف دست و پا بسته ای مقابل تاسیسات دریایی نخواهیم بود

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: چرا در جشن برترین‌های سال، فوتسال نماینده‌ای نداشت؟ مگر مقام سوم دنیا کم است که مسئولان نامی از ما نمی‌برند.
اسماعیل‌پور: حریف دست و پا بسته ای مقابل تاسیسات دریایی نخواهیم بود

محمدعلی اسماعیل‌پور در مورد بازی این هفته تیم فوتسال شهروند ساری مقابل تأسیسات دریایی گفت: قبل از هر صحبتی می‌خواهم سه موضوع را بیان کنم. نخست به باشگاه گیتی‌پسند و سرمربی خوب این تیم علی افضل و بازیکنان و مدیریت باشگاه بابت نایب قهرمانی تبریک عرض می‌کنم.
وی در ادامه گفت: موضوع دوم متأسفانه بعد از باخت گیتی‌پسند شوک بزرگی به خانواده فوتسال وارد شد و شما دیدید که تیم‌های آسیایی چگونه در مقابل تیم‌های ایرانی قدرت‌نمایی می‌کنند. اگر مسئولین فوتسال ما فکر چاره‌ای نیاندیشند، قطعا فوتسال رو به نابودی می‌رود نه پیشرفت.
سرمربی تیم شهروند ساری گفت:‌ موضوع سوم دیشب از رسانه ملی همه مشاهده کردند که برترین‌های فوتبال یکی پس از دیگری معرفی شد اما سؤالی که مطرح است چرا فوتسال ما نماینده‌ای در این برترین‌ها نداشت؟ فوتسال هم مانند سایر لیگ‌ها، لیگ برتر، لیگ یک، لیگ دو، لیگ سه و جوانان دارد. اما اسمی از خانواده فوتسال در میان نیست. واقعاً فوتسال مظلوم واقع شده و کسی هم پاسخگو نیست. مگر مقام سومی دنیا مقام کمی است و فکر کنم با افتخارترین مقام تیمی در ایران در حال حاضر در دستان فوتسال است.
اسماعیل‌پور گفت: ما با توجه به باخت هفته قبل که در شیراز داشتیم از نظر روحی خیلی ضربه به تیم ما وارد کرد. اما این هفته ما فقط بر روی نقاط ضعف خودمان کار کردیم و تیم تأسیسات را به خوبی مورد ارزیابی قرار دادیم و تمام نقاط ضعف و قوت این تیم را بررسی کردیم.
وی افزود: تأسیسات دریایی یک تیم بزرگ و با ریشه در لیگ ایران است. این تیم دارای بازیکن و سرمربی به نام وحید شمسایی است که می‌توان به جرأت گفت شمسایی شناسنامه فوتسال ایران است. این تیم بازیکنان و کادر فنی با تجربه نیز در اختیار دارد و می‌دانیم بازی سختی در پیش داریم اما شهروند هم حریف دست‌وپا بسته‌ای برای تأسیسات نیست و همه بچه‌ها بعد از باخت هفته قبل در مقابل ارژن هم قسم شدند که در یک بازی خوب و تماشاگرپسند نتیجه لازم را کسب کنند.
منبع:مازند لیگ

برچسب :