خانه » دیگر مطالب » طاهری:کار سختی برابر تأسیسات داریم/دعوت نشدنم به تیم ملی تصمیم کادر فنی بود و باید به آن احترام گذاشت

طاهری:کار سختی برابر تأسیسات داریم/دعوت نشدنم به تیم ملی تصمیم کادر فنی بود و باید به آن احترام گذاشت

ملی‌پوش تیم فوتسال شهروند ساری درباره دلیل دعوت نشدنش به تیم ملی گفت: این تصمیم کادر فنی تیم ملی بود و باید به آن احترام گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،محمد طاهری در خصوص شکست ۳ بر صفر تیم شهروند ساری مقابل ارژن فارس اظهار داشت: این اتفاقات در فوتسال پیش‌ می‌آید. ما در بازی‌های قبلی خوب نتیجه گرفته بودیم و حتی در مسابقاتی هم که مساوی کردیم،‌ از حریف پیش بودیم و بعد بازی به تساوی کشیده بود. مقابل ارژن تمرکزی را که باید داشته باشیم، نداشتیم. در دقایق ابتدایی نیمه اول و نیمه دوم بی‌نظم بودیم و شیرازه تیم‌مان از هم پاشید.

وی ادامه داد: ارژن هم تیم خوبی بود و با نتیجه‌ای که در این بازی به دست آورد، زنگ خطر را برای تیم‌هایی که به شیراز سفر می‌کنند به صدا درآورد.

کاپیتان تیم شهروند ساری در مورد دیدار هفته آینده تیمش مقابل تأسیسات دریایی تصریح کرد: بازی سختی خواهیم داشت. قرعه ما به نحوی است که از شش هفته ابتدایی باید چهار هفته را خارج از خانه بازی کنیم. تأسیسات بازیکنان و کادر فنی بزرگی مانند وحید شمسایی دارد اما ماهم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا از آبروی فوتسال استان مازندران دفاع کنیم.

طاهری درباره دلیل دعوت نشدنش به اردوی تیم ملی فوتسال عنوان کرد: در هر صورت این تصمیم کادر فنی تیم ملی است و باید به این تصمیم احترام گذاشت. من ۱۲،۱۳ سال افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم و همیشه حداکثر تلاشم را هم برای تیم ملی به کار گرفته‌ام. برای هر ایرانی افتخار بسیار بزرگی است که پیراهن تیم ملی را بر تن کند، اما همان‌طور که گفتم، این تصمیم کادرفنی بود و باید به آن احترام گذاشت.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت دعوت مجدد از سوی ناظم‌الشریعه دوباره به تیم ملی باز خواهد گشت؟» گفت: بله صددرصد. پوشیدن پیراهن تیم ملی آنقدر افتخار بزرگی است که کسی نمی‌تواند بگوید، اگر دعوت شوم،‌ نمی‌روم. در حال حاضر تمام تمرکزم روی لیگ است تا دل هواداران شهروند را که همیشه از ما حمایت کردند، شاد کنیم. همین عدم دعوت به اردوی تیم ملی هم انگیزه من را بیشتر می‌کند تا تلاش بیشتری در لیگ داشته باشم.

برچسب :