خانه » دیگر مطالب » نجاریان: حق مان مقابل گیتی پسند فقط پیروزی بود/ بازی به فاصله ۵ روز ظلم آشکار به شهروند بود

نجاریان: حق مان مقابل گیتی پسند فقط پیروزی بود/ بازی به فاصله ۵ روز ظلم آشکار به شهروند بود

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری از عملکرد بازیکنانش مقابل گیتی پسند اصفهان ابراز رضایت کرد.

سعید نجاریان پس از تساوی ۳ بر ۳ تیمش برابر گیتی پسند اصفهان در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال کشور در گفتگو با پایگاه خبری فوتسال ایران اظهار داشت: ما مقابل بهترین های فوتسال ایران بازی می کردیم. در اکثر دقایق بازی تیم برتر زمین بودیم و فشار زیادی را روی دروازه گیتی پسند آوردیم.
وی افزود: با همه احترامی که برای گیتی پسند قائل هستم اما باید بگویم ما با بدشانسی نتوانستیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم. آنها با تجربه عمل کردند و از حداقل موقعیت هایی که بدست آوردند بیشترین استفاده را بردند اما ما در برخی صحنه ها کم دقت بودیم و در نهایت نتوانستیم به آنچه که استحقاقش را داشتیم برسیم.
مدیرعامل شهروند ساری در خصوص قضاوت داوران این دیدار نیز گفت: قضاوت داوران در اکثر صحنه ها خوب بود. آنها مدیریت خوبی در بازی داشتند و به نظرم نمره قبولی گرفتند.
وی با انتقاد از برنامه ریزی صورت گرفته برای برگزاری دیدار پیش از موعد تیمش در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال گفت: اینکه همه تیم ها طبق برنامه با هشت روز استراحت به مصاف حریفان می روند و شهروند به فاصله ۵ روز و با دو جلسه تمرین به مصاف تیم مدعی گیتی پسند می رود یک ظلم آشکار است. این دیدار می توانست معوقه شود و در تاریخ دیگری برگزار گردد اما با این برنامه فشرده کنار آمدیم و بنده اعتراضی نکردم تا نگویند به فکر منافع تیمش است.
نجاریان در پایان با اشاره به اینکه گیتی پسند تیم خوب و پرمهره ای است ابراز امیدواری کرد تا این تیم بتواند از حیثیت فوتسال ایران در آسیا دفاع کرده و عنوان قهرمانی رقابت های جام باشگاه های آسیا را از آن خود کند.

برچسب :