خانه » دیگر مطالب » مدافع عنوان قهرمانی با خوش شانسی در ساری نباخت/ دستاورد یک امتیازی شهروند از دیدار با غول های فوتسال ایران

مدافع عنوان قهرمانی با خوش شانسی در ساری نباخت/ دستاورد یک امتیازی شهروند از دیدار با غول های فوتسال ایران

تیم فوتسال شهروند ساری موفق شد مدافع عنوان قهرمانی را در خانه متوقف کند.

در چهارمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور عصر جمعه ۲۳ تیرماه ۹۶ تیم فوتسال شهروند ساری در سالن جهان پهلوان سید رسول حسینی میزبان گیتی پسند اصفهان مدافع عنوان قهرمانی بود و در پایان موفق شد با تساوی ۳ بر ۳ این حریف را متوقف سازد.

گل های این دیدار را رضا امانی (۲ بار) و محمدرضا کرد برای شهروند ساری و احمد اسماعیل پور، اصغر حسن زاده و ابوالقاسم عروجی برای گیتی پسند اصفهان به ثمر رساندند.

این دیدار که در مقابل دیدگان حدود ۵ هزار نفر تماشاگر برگزار شد، در ابتدا با برتری نسبی شهروند همراه بود بطوریکه سپهر محمدی دروازه بان اصفهانی ها دقایق پرکاری را درون زمین سپری کرد.

در ادامه هر دو تیم موقعیت های متعددی را روی دروازه یکدیگر خلق کردند و در حالی که نیمه اول با تساوی بدون گل به لحظات پایانی اش نزدیک می شد، میهمان اصفهانی با گلزنی احمد اسماعیل پور موفق شد به گل اول خود دست یافته و با برتری به رختکن برود.

درآغاز نیمه دوم هم این گیتی پسند بود که توانست روی یک کار تیمی خوب دومین گلش را وارد دروازه شهروند کند. فشار حملات شهروند پس از این گل آغاز شد و روی یک صحنه و پس از چند واکنش خوب توسط سنگربان میهمان، رضا امانی توانست قفل دروازه گیتی پسند را باز کند و اختلاف را به حداقل برساند.

در حالی که حملات شهروند برای رسیدن به گل تساوی بخش ادامه داشت اما این گیتی پسند بود که توانست روی همکاری خوب حسن زاده و عروجی به گل سوم برسد و مجدداً اختلاف را به دو گل برساند.

گیتی پسندی ها که به نظر می رسید با همه تجربه شان و با وجود برتری دو گُله، باز هم تحت تأثیر جو وحشتناک قلعه عقابها قرار گرفته بوند، خیلی زود و در فاصله ۱۲ دقیقه مانده به پایان مسابقه محدودیت خطای تیمی شان به پایان رسید تا شهروند به دو ضربه پنالتی دوم دست پیدا کند که البته یکی از این ضربات توسط محمدرضا کرد به گل دوم میزبان تبدیل شد.

شهروند با هدایت اسماعیل پور دست بردار نبود و توانست در سایه حمایت هواداران متعصبش بار دیگر با گلزنی رضا امانی حساب کار را به تساوی ۳ بر ۳ بکشاند تا موجی از شادی سالن رسید رسول حسینی ساری را فرا گیرد و دیدار با همین نتیجه به پایان برسد.

شهروند ساری با کسب سومین تساوی فصل خود ۶ امتیازی شد و در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال کشور قرار گرفت.

گفتنی است، شهروند ساری در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ روز پنج شنبه ۵ مردادماه ۹۶ در شیراز میهمان تیم ارژن این شهر خواهد بود.

منبع: سایت رسمی باشگاه شهروند ساری

برچسب :