خانه » دیگر مطالب » توقف شهروند مقابل شهروند! / کسب پنجمین امتیاز فصل در کرج

توقف شهروند مقابل شهروند! / کسب پنجمین امتیاز فصل در کرج

تیم فوتسال شهروند ساری به پنجمین امتیاز خود در لیگ برتر فوتسال کشور دست یافت.

در چارچوب سومین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور عصر یکشنبه ۱۸ تیرماه ۹۶ تیم فوتسال شهروند ساری در سالن مجموعه ورزشی انقلاب کرج میهمان مقاومت البرز بود که در پایان به تساوی ۲ بر ۲ برابر این حریف دست یافت.

گل های شهروند ساری در این دیدار را حمید سالاری و محمدرضا کرد به ثمر رساندند. برای مقاومت البرز نیز حمیدرضا ره انجام و امیرحسین رسولی بازیکنان سابق شهروند گلزنی کردند.

از نکات قابل توجه این دیدار می توان به حضور چهار بازیکن سابق شهروند ساری در ترکیب کرجی ها اشاره کرد. امیرحسین رسولی ، حمیدرضا ره انجام و فرشاد حامدیان که بدلیل سپری کردن خدمت مقدس سربازی در این تیم حضور داشتند و حمیدرضا مرادخانی نیز دیگر بازیکن اسبق شهروند بود که در ترکیب مقاومت البرز به میدان رفت.

این دیدار در نیمه اول با برتری نسبی شهروند آغاز شد اما رفته رفته میزبان کرجی توانست بر بازی مسلط شود. با این وجود ، خلق چندین موقعیت گل مناسب برای هر دو تیم و عکس العمل های سنگربانان مانع از فروپاشی دروازه ها شد تا این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی به پایان برسد.

شهروند ساری اما نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و توانست در همان ثانیه سی ام توسط حمید سالاری گل اول بازی را به ثمر برساند. پس از این گل میزبان کرجی برای دقایقی فشار سنگینی را برای رسیدن به گل تساوی روی دروازه شهروند تدارک دید اما موفق به این کار نشد.

در فاصله شش دقیقه مانده به پایان مسابقه، کیانفر سرمربی مقاومت البرز که چیزی برای از دست دادن نداشت، به تاکتیک پاورپلی متوسل شد اما بلافاصله پس از ۵ نفره شدن میزبان، این شاگردان محمد اسماعیل پور در شهروند بودند که روی توپ ربایی عالی محمدرضا کرد موفق شدند گل دوم خود را وارد دروازه حریف نموده و اختلاف را به عدد ۲ برسانند.

مقاومتی ها پس از دریافت دومین گل به یک بازی کاملاً انتخاری روی آوردند و در سایه حمایت حدود ۱۰۰۰ نفر تماشاگر توانستند توسط دو بازیکن سابق شهروند یعنی رسولی و ره انجام به دو گل برسند و بازی را به تساوی بکشانند.

شهروند پس دریافت گل تساوی یک بار روی یک موقعیت تک به تک می توانست به گل برتری دست یابد که با واکنش دروازه بان آماده کرجی ها این مهم محقق نشد تا این دیدار پر کش و قوس با تساوی ۲ بر ۲ به پایان برسد.

شهروند ساری با کسب این تساوی خارج از خانه، جمع امتیازات خود در پایان هفته سوم لیگ برتر فوتسال کشور را به عدد ۵ رساند.

گفتنی است، تیم فوتسال شهروند ساری در چارچوب چهارمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۳ تیرماه جاری میزبان تیم پر مهره گیتی پسند اصفهان مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها خواهد بود.

منبع: سایت رسمی باشگاه شهروند ساری

برچسب :