خانه » دیگر مطالب » حمید سالاری: از صبر و حوصله هواداران ممنونم/ اسماعیل پور با شرایط شهروند کاملاً آشناست و می تواند کمک های بزرگی کند

حمید سالاری: از صبر و حوصله هواداران ممنونم/ اسماعیل پور با شرایط شهروند کاملاً آشناست و می تواند کمک های بزرگی کند

بازیکن تیم شهروند ساری صبر و حوصله هواداران در ثبت برد دیرهنگام تیمش در هفته دوم لیگ برتر فوتسال کشور را مهم و حیاتی برشمرد.

حمید سالاری پس از برتری شهروند ساری برابر هیأت فوتبال قم در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت: بازی سختی بود با اینکه گفته می شد تیم قم تمرینات مناسبی نداشت اما آنها خوب بازی کردند ولی خدا را شکر توانستیم در شرایط دشواری که پیش آمده بود به پیروزی برسیم.

وی افزود: تیم قم در فاز دفاعی عالی کار کرد از طرفی می توانم بگویم روز بد شانسی های ما هم بود چون با وجود اینکه حملات زیادی انجام دادیم اما توپ هایمان وارد دروازه نمی شد و ۶ بار به دیرک دروازه زدیم. اگر گل اول را زودتر به ثمر می رساندیم می توانستیم با اختلاف بیشتری بازی را ببریم.

سالاری در خصوص گلی که در دیدار با هیأت فوتبال قم به ثمر رساند، اذعان داشت: جا دارد از بچه ها تشکر کنم. بعد از ٢ فصل دوری ام از شهروند خیلی دوست داشتم اولین بازی را با گل شروع کنم. از اینکه توانسته ام این کار را انجام بدهم حس خوبی دارم. باز هم می گویم من فقط تمام کننده بودم و بقیه اش تلاش بچه ها بود.

سالاری در خصوص اینکه آیا بازی در دمای نزدیک به ۶۰ درجه شهر اهواز در هفته اول تأثیری در عملکرد شهروند در برابر هیأت فوتبال قم داشت یا نه گفت: شرایط اهواز به خاطر گرمای بیش از حد خیلی انرژی ما را گرفته بود. ولی بعد از برگشت از اهواز با تمرینات خوبی که کادر فنی در نظر گرفته بود، توانستیم بدن ها را دوباره به شرایط ایده آل برسانیم. البته دمای هوای ساری هم در بازی با قم تقریباً بالا و در بازی تأثیرگذار بود.

وی در پاسخ به این سوال که انگیزه اش از در دست داشتن پیراهن شماره ۲ محمود لطفی در مراسم ابتدای بازی چه بود، گفت: آقا محمود اسطوره باشگاه شهروند بوده و هست. دوست داشتیم امروز هم بود و به ما کمک می کرد. من این کار را انجام دادم که همه بدانند او همیشه هست و فراموش نمی شود. باید یه این نکته توجه داشت که افرادی مثل محمود لطفی که کمک های زیادی به جوان ها کرده اند را نباید فراموش کرد.

وی به شرایط خوب شهروند در شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور اشاره کرد و تصریح کرد: خدا را شکر همه بچه ها با انرژی زیاد تمرین می کنند. تمرکزمان بر این است که رتبه قابل قبولی را در پایان فصل کسب کنیم تا دل هواداران عزیزمان را شاد کنیم.

سالاری در خصوص سرمربیگری محمد اسماعیل پور در شهروند نیز گفت: محمد آقا چندین سال است که در کادر فنی تیم حضور با شرایط همه بچه ها به طور کامل آشناست. به نظرم می تواند کمک خیلی زیادی به بچه ها انجام دهد. الحمدلله همه چیز خوب است. ان شاالله با کادر فنی خوبی که داریم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

در پایان با اشاره به برد دیرهنگام تیمش در برابر هیأت فوتبال قم گفت: جا دارد از همه ی هواداران عزیز که تا آخر بازی صبر و حوصله از خود به خرج دادند و تیم محبوب شان را تشویق کردند تشکر کنم. بدون شک آنها سهم زیادی در این پیروزی داشتند. این برد را به آنها تقدیم می کنم. ان شالله با تلاش بچه ها و کادر فنی بتوانیم رتبه بهتری نسبت به فصل قبل تقدیم هواداران کنیم.

برچسب :