خانه » دیگر مطالب » قهرمانی جوانان شهروند ساری در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال مازندران

قهرمانی جوانان شهروند ساری در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال مازندران

از سری مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بزرگسالان مازندران ,  تیم جوانان شهروند ساری  در گام آخر خود در لیگ یک فوتسال استان مازندران  در سالن  مرحوم بهروش ساری میزبان کاردگر محله فریدونکنار بود که این دیدار با نتیجه ۵ بر ۰ به سود شهروندی ها به پایان رسید و جوانان شهروند ساری قهرمان این دوره از مسابقات شدند .

جوانان خوش آتیه شهروند که درخشش قابل ملاحضه ای در این رقابت ها داشتند ,  با قدرت قهرمان این دوره از مسابقات شده و راهی سوپر لیگ استان شدند . دو تیم موقعیت های زیادی بر روی دروازه یکدیگر داشتند که با درخشش گلر جوان شهروند سید رضا محمودی  گلی برای تیم فریدونکنار به ثمر نرسید و در مقابل مسلم اسماعیلی و دانیال باجان دو گل شهروندی ها را در نیمه اول به ثمر رساندند .در نیمه دوم امیر حسین قربانزاده با پاس خوب هم تیمی خود در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت و گل سوم تیمش را به ثمر رساند .بعد از گذشت دقایقی  هر دو تیم پنج اخطاره شدند که دو پنالتی نقطه دوم نصیب تیم فریدونکنار شد که هر دو پنالتی از دست رفت ولی در مقابل ۲ پنالتی برای شهروند کسب شد که ضربه ی اول را امیر حسین قربان زاده از دست داد اما پنالتی دوم را دانیال باجان با ضربه ی سرکش خود از روی نقطه دوم پنالتی , خود را دو گله و شهروند را ۴ بر ۰ پیش انداخت . در دقایق پایانی این دیدار ابوالفضل افضلی با تک به تک شدن با دروازبان تیم حریف دیگر گل شهروند را به ثمر رساند تا شهروندی ها با ۵ گل تیم کاردگر محله فریدونکنار را بدرقه کنند .

در پایان این دیدار بازیکنان دو تیم مدال های خود را دریافت کرده و جام قهرمانی به تیم شهروند و جام ناِیب قهرمانی به تیم فریدونکنار اهدا شد تا یکبار دیگر جوانان آینده دار شهروند توانایی ها و ارزش های خود را به نمایش بگذارند و این بار در سطح بالاتری به رقابت با هم استانی های بزرگسال خود بپردازند .

منبع:خزر ورزشی

برچسب :