خانه » دیگر مطالب » طاهری: همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا نتایج‌ خوبی بگیریم

طاهری: همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا نتایج‌ خوبی بگیریم

بازیکن تیم فوتسال شهروند ساری گفت: انحلال منصوری قرچک ضربه بزرگی به جوانان قرچک و فوتسال ایران می‌زند.

محمد طاهری در خصوص مصدومیتش در دیدار مقابل مس سونگون اظهار داشت: در دقیقه ۲ بازی با دروازه‌بان خودمان زانو به زانو شدم و هر دویمان از زمین خارج شدیم. پس از اینکه MRI گرفتم مشخص شد از ناحیه مینیسک دچار آسیب‌دیدگی شدم که نیاز به ۳ هفته فیزیوتراپی دارم و از ابتدای دور برگشت رقابت‌ها می‌توانم بازی کنم.

وی در مورد شکست شهروند ساری مقابل مس سونگون گفت: بازی سختی مقابل مس سونگون داشتیم و جایگاه این تیم در جدول نشان دهنده قدرت بالای آنهاست و با این وجود می‌توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم ولی متاسفانه موفق نشدیم.

بازیکن تیم فوتسال شهروند ساری در مورد وضعیت این تیم در جدول عنوان کرد: در سال‌های اخیر بازیکنان شهروند ساری زحمات زیادی کشیده‌اند ولی لیاقت این تیم و هوادارانش حضور در انتهای جدول نیست. شور و شوق تماشاگران در سالن ساری من را یاد سالن قرچک می‌اندازد. همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا نتایج‌ خوبی بگیریم و جایگاه بهتری در جدول بدست بیاوریم.

طاهری در مورد دیدار مقابل تاسیسات دریایی گفت: تاسیسات تیم خوبی است و اسطوره‌ای مثل وحید شمسایی در آن حضور دارد. دوست داشتم در این بازی حاضر بودم و دیدار من و شمسایی جذاب می‌شد ولی متاسفانه با بدشانسی مواجه شدم مصدومیت باعث شد در این بازی حضور نداشته باشم.

وی که سابقه حضور در تیم فوتسال شهید منصوری قرچک را دارد در خصوص انحلال این تیم اظهار داشت: از خبر منحل شدن منصوری واقعاً دلم گرفت. هر کاری می‌توانستم انجام دادم که مانع این اتفاق شوم ولی موفق نشدم. انحلال این تیم ضربه بزرگی به جوانان قرچک و فوتسال ایران می‌زند و امیدوارم به زودی قرچک صاحب یک نماینده در فوتسال ایران شود.

بازیکن تیم فوتسال شهروند ساری در پایان با اشاره به اتفاقات ثانیه‌های پایانی دیدار گیتی‌پسند مقابل حفاری اهواز گفت: علی عابدین اشتباه بزرگی مرتکب شد و با جریمه و محروم شدن این بازیکن موافقم ولی نباید کاری کنیم که فوتسال او نابود شود. عابدین فوتسالیست با استعداد و خوبی است و از طریق فوتسال به خانواده‌اش کمک می‌کند.

منبع:میزان

برچسب :