خانه » دیگر مطالب » نجاریان خبر داد: پرداخت پاداش برد مقابل دبیری تبریز/ بازگشت مصدومان به ترکیب

نجاریان خبر داد: پرداخت پاداش برد مقابل دبیری تبریز/ بازگشت مصدومان به ترکیب

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری از پرداخت پاداش کادر فنی و بازیکنان بابت پیروزی اخیرشان برابر دبیری تبریز خبر داد.

به گزارش وبسایت هواداران شهروند ساری ز سعید نجاریان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه شهروند ساری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: قبل از بازی با دبیری به بازیکنان وعده پاداش در صورت برد داده بودیم و بحمدلله پس از موفقیت در این دیدار، این مبلغ را در آخرین تمرین تیم پیش از عزیمت به قزوین به کادر فنی و بازیکنان پرداخت کردیم.

وی افزود: تمرینات تیم پس از دیدار با دبیری با شادابی خاصی پیگیری شد و ان شاالله تیم صبح چهارشنبه برای دیدار هفته هفتم برابر طرح و توسعه الوند قزوین راهی این شهر خواهد شد.

نجاریان با اشاره به غیبت دو تن از بازیکنان تیمش در دیدار هفته گذشته برابر دبیری تبریز گفت: سید علی کیایی و مراد ناظری بدلیل مصدومیت های جزئی پیش آمده در جریان بازی برابر ارژن فارس نتوانستند ما را مقابل دبیری همراهی کنند اما با رفع مصدومیت حالا قادر به همراهی ما در قزوین خواهند بود که قطعاً با بازگشت این دو بازیکن دست کادر فنی برای ارنج بهتر تیم بازتر خواهد بود.

مدیرعامل شهروند ساری در پایان به روند صعودی تیمش از ابتدای فصل تاکنون اشاره کرد و گفت: پس از دو شکست اول در لیگ، توانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم و از ۱۲ امتیاز ممکن ۱۰ امتیاز گرفته ایم که با توجه به شرایط روحی و روانی خوبی که در تیم حاکم است، یقین دارم به این روند ادامه خواهیم داد و جایگاه مان در جدول رده بندی را ارتقا می دهیم.

گفتنی است، تیم فوتسال شهروند ساری در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۷ روز پنج شنبه ۶ آبان ۹۵ در سالن یادگار امام الوند قزوین میهمان تیم طرح و توسعه الوند این شهر خواهد بود.

برچسب :