خانه » دیگر مطالب » در هفته نخست لیگ برتر فوتسال/ شهروند ساری در خانه مقابل ملی حفاری اهواز شکست خورد

در هفته نخست لیگ برتر فوتسال/ شهروند ساری در خانه مقابل ملی حفاری اهواز شکست خورد

تیم فوتسال شهروند ساری مقابل ملی حفاری اهواز متحمل شکست شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه شهروند ساری، از هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور عصر پنج شنبه از ساعت ۱۸ تیم فوتسال شهروند ساری در سالن سید رسول حسینی میزبان ملی حفاری اهواز بود که در پایان مقابل این تیم با حساب ۴ بر ۳ شکست خورد.

در این دیدار که در مقابل دیدگان حدود ۴۰۰۰ نفر تماشاگر ساروی برگزار شد، حمیدرضا ره انجام هر سه گل شهروند ساری را به ثمر رساندند. ضمن اینکه برای ملی حفاری اهواز نیز پیمان حفیظی، شهاب طالبی، فرهاد توکلی و احمد ملاعلی گلزنی کردند.

قضاوت این دیدار بر عهده آقایان علیرضا عبدالغنی و ابراهیم محرابی افشارگر بود.

نتایج بازیهای هفته اول لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

یاسین قم ۲ – فرش آرا ۲
مقاومت البرز۲ – گیتی پسند۳
شهروند ساری ۳– حفاری اهواز ۴
دبیری تبریز ۲– مس سونگون یک
طرح و توسعه الوند–آذرخش (لغو شد)

شهرداری ساوه–دانشگاه آزاد (لغو شد)

برچسب :
    مجید-شهروند پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵

    اول خواستم یه انتقادی بکنم از بعضی رسانه ها
    که فقط کارشون شده فرهنگ سازی تماشاگران شهروند و به قول معروف به راه راست هدایت کردنشون که البته دستشون درد نکنه ولی اگه قرار باشه کل نقد مجموعه شهروند تو یک فصل لیگ فوتسالمون همش از تماشاگر باشه بجایی نمیرسیم انتقاد از بازیکن و کادر فنی باید باشه نمونش عین این ۴ فصل و نمونه بارزتر و به روزترش بازی امروز که باید از کادر فی بخاطر بازی ضعیف و بی برنامه و بی تاکتیک تیم و بازیکنای کم کار و پراشتباه نمونش اقای ره انجام که دو اشتباه بد داشت نقد بشه باید بیان جلو دوربین و از هوادارا عذرخواهی کنن و قول عدم تکرارشو بدن ما صبرمون خیلی وقته تموم شده واقعا متاسفم واسه بازی و باخت بازی امروز نمی دونم بازیکنا چقدر ناراحتن ولی دلم میخواد اون نحقیرو که ما حس کردیم اونا هم حس کنن و تو بازی های ایندشون دست به جبران بزنن
    باختن جلو ۴ هزار هوادار خودی فقط از این بازیکنا برمیاد
    تمااااااااااااااام


CAPTCHA Image
Reload Image