خانه » دیگر مطالب » طاهری : بعد از خبر مذاکره ام با باشگاه شهروند لطف مردم ساری در فضای مجازی خیلی شامل حالم شد و باعث شد راحت تصمیمم را بگیرم

طاهری : بعد از خبر مذاکره ام با باشگاه شهروند لطف مردم ساری در فضای مجازی خیلی شامل حالم شد و باعث شد راحت تصمیمم را بگیرم

اولین جلسه تمرین تیم فوتسال شهروند ساری عصرامروز در ساری برگزار شد، محمدطاهری بازیکن ملی پوش کشورمان هم اولین تمرینش را باشهروند ساری انجام داد.

وب سایت مازند اسپرت گفتگویی با این بازیکن انجام داده که خواندنش خالی از لطف نیست.

مصاحبه و تنظیم : محمد اسدی

محمد طاهری متولد ۱۲/۲/۱۳۶۴  از تهران هست و سابقه ی بازی در تیم های شهید منصوری قرچک، فولاد ماهان اصفهان، الریان قطر، گیتی پسند اصفهان – تیم ملی دانشجویان را دارد .از افتخارات این بازیکن ملی پوش میشه به این موارد اشاره کرد .

کسب عنوان بهترین بازیکن آسیا در سال ۲۰۱۰

چهار قهرمانی با تیم ملی در جام ملت های آسیا در سال های ۲۰۰۵، ۲۰۰۷،۲۰۰۸ و ۲۰۱۰

دو سومی جام ملت های آسیا با تیم ملی در سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۲

کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر ۸۹ و جام ملت های ۲۰۱۰ و عنوان بهترین بازیکنی جام ملت های آسیا ۲۰۱۰

مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا ۲۰۰۹ با تیم فولاد ماهان اصفهان

مقام پنجمی جام جهانی ۲۰۰۸ برزیل  با تیم ملی

مازنداسپرت : سلام آقای طاهری به شهروند خوش اومدید . پیشنهادهای زیادی رو داشتید چطور شد که شهروند رو انتخاب کردید؟

سلام . اول باید بگم که خیلی خوشحالم که امروز اولین تمرینم رو با تیم شهروندساری که تیم قدیمی و ریشه دار کشورمونه انجام دادم . وقتی خبر مذاکره من رو با شهروند در سایت ها کارشد ، لطف مردم ساری خیلی شامل حال من شد و با پیامهاشون در شبکه ی اجتماعی خیلی درگرفتن تصمیمم بهم کمک کردند تا راحت تر انتخابم رو انجام بدم و خیلی خوشحالم اومدم جایی که مردمش همیشه به من لطف داشتند و انشاالله بتونم یک بار کوچیکی رو در کنار بچه های شهروند از روی دوش تیم بردارم . من اومدم که کمک کنم و تمام سعی و تلاشم رو میکنم تا با کمک سایر بچه ها بتونیم دل هوادارای عزیزمون رو که واقعا این تیم رو دوست دارن شاد کنیم.

مازنداسپرت : سابقه ی بازی برابر شهروند رو بارها داشتید و شناخت کافی باید داشته باشید . شهروند رو چگونه تیمی میبینید ؟

بچه های ساری اکثرا هم بازی های سابق خودم هستن مثل جوادمنتظر ، محمود لطفی ، مرتضی عظیمایی و طه مرتضوی و بعضی ها هم تازه به تیم اضافه شدند ولی در کل قدیمی ها هم بازی های سابق من هستن که خیلی سال پیش درکنارهم بازی کردیم و شناخت کافی نسبت به هم داریم . چه از لحاظ اخلاقی چه فنی و خیلی خوشحالم که میخوام در ساری بازی کنم چون قبلا هم که به عنوان تیم رقیب به ساری میومدم مردم ساری خیلی به من لطف داشتند .

مازنداسپرت : چه آینده ای رو برای خودت و تیم شهروند در فصل پیش رو متصورهستی ؟

خب کارمون کار سختیه و پیش بینی هم واقعا سخته ،لیگ پویایی داریم و مدعی زیاد هست ولی ما تمام سعی و تلاشمون رو میکنیم که انشالله اون انتظاراتی که هوادارا از ما دارن رو براورده کنیم .

مازنداسپرت : از جو سالن سیدرسول حسینی ساری برامون بگو و چه حسی داری که میخوای برای این هوادارها بازی کنی ؟

واقعا هوادار برای هر تیمی نعمت هست .من قبلا هم که برای منصوری بازی میکردم همین جو رو تجربه کرده بودم و خیلی خوشحالم اومدم جایی مانند جو سالن منصوری قرچک و حتی بهتر و پرشورتر از اونجا و بازهم میگم خیلی خوشحالم که الان اینجام.

مازنداسپرت : چه صحبتی با هواداران تیم شهروند دارید ؟

انشالله همون حمایت همیشگی از تیم شهروند رو داشته باشند و ما هم تمام تلاشمون رو به عنوان بازیکن و سرباز در زمین میکنیم تا دل هوادارا رو شاد کنیم .

 

 

برچسب :