خانه » دیگر مطالب » شهروند ساری بهترین تیم هفته بیست وچهارم لیگ برتر انتخاب شد+حمید رضا ره انجام در تیم منتخب هفته

شهروند ساری بهترین تیم هفته بیست وچهارم لیگ برتر انتخاب شد+حمید رضا ره انجام در تیم منتخب هفته

همچون هفته های گذشته با کمک کارشناسان پایگاه خبری فوتسال ایران  بهترین های  هفته لیگ

انتخاب شدند که تیم فوتسال شهروند ساری بعنوان بهترین تیم هفته انتخاب شد ودر قسمت بازیکنان منتخب هم حمید رضا ره انجام به نمایندگی از همه بازیکنان تیم در ترکیب برتر هفته نامش دیده میشه.

همچنین از نگاه کارشناسان سایت خانه فوتسال ره انجام علاوه بر قرار گرفتن در ترکیب هفته بعنوان بهترین بازیکن هفته نیز انتخاب شد.

بر این اساس بهترین های هفته بیست و چهارم به شرح زیر است:

تیم برتر هفته:شهروند ساری
مربی برتر هفته:رضا فلاح(مقاومت البرز)
داور برتر هفته:پژمان رضایی(مس سونگون-منصوری قرچک)

میزبان برتر:تبریز و تیم مس

تیم منتخب هفته:حسین عظیمی(یاسین پیشرو قم) حسین طیبی(مس سونگون) بهزاد میری زاده(آذرخش بندرعباس) نادرحنیفی(مقاومت البرز) حمیدرضا ره انجام( شهروند ساری)

۲

وب سایت خبری تحلیلی خانه فوتسال همانند فصل گذشته لیگ برتر فوتسال، اقدام به انتخاب و معرفی هفتگی بهترین بازیکنان هر هفته در بخش های مختلف می کند

آمار و ارقام هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال :

گلهای رد و بدل شده: ۲۵
میانگین گل در هر بازی : ۴
پرگل ترین بازی : ۹گل، مقاومت البرز ۵- دبیری تبریز ۴
کم گل ترین بازی : یک گل، فردوسی مشهد صفر – یاسین پیشرو قم یک

شوک هفته: آذرخش بندرعباس ۱ – تاسیسات دریایی ۱

تیم فوتسال تاسیسات دریایی تهران که برای دفاع از عنوان قهرمانی اش به هر ۹ امتیاز سه هفته پایانی نیاز داشت در برابر اذرخش میانه و حتی پایین جدولی که فصل اول حضورش را در لیگ برتر تجربه می کند پیش بود اما در ثانیه های پایانی با پذیرفتن گل تساوی در بهت فرو برود. تساوی تاسیسات قطعا عجیب ترین نتیجه هفته بود.

تماشاگران هفته : آذرخش بندرعباس

هواداران تیم فوتسال اذرخش بندرعباس که اولین دوره حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کنند میزبان ستارگان دیروز و امروز فوتسال بودند . حضور شمسایی و یاران نامدارش در بندرعباس استقبال خارج از تصوری را رقم زد اما هواداران تیم اذرخش در طول بازی هم توانستند رفتار خوب خود را ادامه دهند و حتی یاران شمسایی را مورد تشویق قرار دهند. حمایت ادامه دار این هواداران حرفه ای تا ثانیه پایانی در نهایت منجر به زدن گل تساوی و یک امتیاز به یادماندنی شد.

داور هفته: (گیتی پسند اصفهان – فرش ارای مشهد)

دیدار بدون تماشاگر تیمهای گیتی پسند و فرش ارا با وجود مربیان ارام دو تیم بازی ارام ولی حساسی برای تیم داوری بود و تیم داوری علیرضا رمضانی، علی مرادیان، فیروز ممبینی، مهدی صفایی موفق شد در این دیدار با سوتهای خوب، نمره قابل قبولی کسب کند تا علیرضا رمضانی به عنوان داور اول این هفته برگزیده شود.

مربی هفته : رضا فلاح (مقاومت البرز)

تیم فوتسال مقاومت البرز در هفته بیست و چهارم دست به کار بزرگی زد و با شکست دادن دبیری مدعی، این تیم را از کورس قهرمانی خارج کند. ما زمانی به ارزش کار فلاح و شاگردان جوانش پی می بریم که بدانیم این تیم با نتیجه ۴بر یک از تیم با تجربه دبیری عقب بود اما مانند یک تیم حرفه ای با تجربه به بازی بازگشت و کار را به سود خود به پایان رساند. رضا فلاح جوان و تیم جوانی که ساخته است شایسته انتخاب به عنوان بهترینها می باشد.

تیم هفته: یاسین پیشرو قم

تیم فوتسال یاسین پیشرو قم پس از نوسانات شدید در نیم فصل اول، هفته هاست در نوار موفقیت و ثبات گام بر میدارد. هرچند در این مدت هم بازنده بوده اما در کل روند بسیار خوبی به خود گرفته که اگر این نتایج را از ابتدای مسابقات بدست می اورد هم اکنون از مدعیان قهرمانی بود. یاسین پیشرو دومین برد یک برصفر متوالی خود را بدست اورد تا با انگیزه برای دیدار با مس صدرنشین اماده شود. یاسین پیشرو با این برد خارج از خانه بهترین تیم هفته بیست و چهارم لقب می گیرد.

جوان هفته: عارف شبانگرد (آذرخش بندرعباس)

دروازبان بیست ساله تیم اذرخش در مصاف با ستارگان نامدار تاسیسات بدون ترس از نام حریف درخشید و همچون بیشتر بازی های نیم فصل دوم تیمش نمره قبولی گرفت تا فوتسال ایران را به ظهور پدیده جدید دروازه بانی امیدوار کند این چندمین بار است که شبانگرد بازیکن جوان منتخب هفته می شود.

بهترین بازیکن هفته: حمیدرضا ره انجام (شهروند ساری)

بازیکن جوان تیم شهروند ساری که بهترین جوان فصل گذشته مسابقات بود در نیم فصل دوم مسابقات به روزهای خوبش بازگشته و در هفته بیست و چهارم با زدن سه گل مقابل میثاق تهران ان هم در شرایطی که دو گل از این سه گل، گلهای اول و دوم تیمش بود عملکرد خوبی داشت و موجب برتری ارزشمند و حساس تیمش شد. شهروند با این برد تا حد زیادی بقایش را قطعی کرد تا ره انجام بهترین بازیکن هفته بیست و چهارم شود.

تیم هفته:
بهترین دروازبان :
علیرضا صمیمی (مس سونگون )
ذخیره : حسین عظیمی (یاسین پیشرو قم)

علیرضا صمیمی سنگربان ملی پوش مس سونگون در دیدار حساس تیمش مقابل منصوری با واکنشهای خوب خود دروازه اش را بسته نگه داشت تا تیمش با کسب سه امتیاز در حساس ترین مقطع فصل صدرنشین شود. همچنین حسین عظیمی دروازبان مشهدی یاسین پیشرو هم در شهر خودش بارها مانع از گلزنی تیم فردوسی شد و کلین شیت کرد تا تیم یاسین دومین برد یک گله خود را دشت کند. البته حمیدرضا دستمردی دروازبان تعویضی مقاومت که پس از مصدومیت فراهانی جانشین وی شد و دروازه اش را بسته نگه داشت، مصطفی نظری از تاسیسات و عارف شبانگرد از اذرخش و سپهر محمدی از گیتی پسند هم شایسته این عناوین بودند.

ترکیب هفته:
حمیدرضا ره انجام (شهروند ساری)، احمد اسماعیل پور (گیتی پسند اصفهان)، حسین طیبی (مس سونگون ورزقان) ، محمد کوهستانی (یاسین پیشرو قم)
به جز ره انجام، احمد اسماعیل پور با یک گل و یک پاس گل زیبا در گیتی پسند درخشید و موجب شد این تیم همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند. حسین طیبی دیگر ملی پوش لیست بهترینها بود که با گلزنی و بازی خوب هود تیمش را به صدر رساند تا در فاصله دو هفته تا پایان مهمترین گزینه قهرمانی باشند. همچنین محمد کوهستانی از یاسین پیشرو قم هم در این هفته عملکرد خوبی داشت تا تیم قمی بتواند یک برد خارج از خانه ارزشمند را کسب کرده و بعد از مدتها به جمع پنج تیم بالای جدول پیوست.

تیم ذخیره : حمیدرضا بخشی فرد (مقاومت البرز)، علی اصغر حسن زاده(تاسیسات دریایی )، عارف محمدی (آذرخش)، مهدی جاوید (گیتی پسند اصفهان)

برچسب :