خانه » دیگر مطالب » به بهانه دیدار حساس با میثاق تهران: لزوم هوشیاری هواداران شهروند ساری در تقابل با تاکتیک های غیر فنی مربی حاشیه دار فوتسال ایران!

به بهانه دیدار حساس با میثاق تهران: لزوم هوشیاری هواداران شهروند ساری در تقابل با تاکتیک های غیر فنی مربی حاشیه دار فوتسال ایران!

بدون هیچ تردیدی محمود خوراکچی را باید یکی از حاشیه دارترین مربیان حال حاضر فوتسال ایران قلمداد کرد.
این مربی در همه سالهای اخیر با ایجاد حاشیه، جنجال سازی و سر و صداهای معروفش سعی در ملتهب کردن جو سالن مسابقه و استفاده از جنگ روانی به مرادش که همان کسب سه امتیاز مسابقات بوده، رسیده است.

شاید اکثر فوتسال دوستان بر این نظریه صحه بگذارند که تیم های خوراکچی به لحاظ فنی تفاوت محسوسی با سایر تیم ها ندارند اما شلوغ کاری های این مربی باعث کسب اکثر امتیازات تیم های تحت هدایتش در مسابقات و آوردگاه های حساس شده است.
خوراکچی اما در سالهای اخیر و در مصاف با شهروند ساری آن هم در قلعه عقابها بیش از هر مسابقه دیگری تمرکزش را روی این مسائل گذاشته است. تاکتیکی که البته در همه این سالها فقط یکبار جواب داده و در اغلب موارد با شکست مواجه گردید. این مربی در فصول اخیر با تیم های مختلفی چون تام ایران خودرو، گسترش فولاد تبریز، فیروزصفه اصفهان، میثاق تهران وشهرداری ساوه به دفعات پا به سالن سید رسول حسینی ساری گذاشته و صحنه های شلوغ کاری هایش در کنار زمین هیچگاه از ذهن هواداران قدیمی شهروند پاک نمی شود.
جمله معروف چند سال پیشش به سعید نجاریان مدیرعامل شهروند درست زمانی که سکان هدایت فیروزصفه اصفهان را بر عهده داشت، که گفته بود: “اوت تان می کنیم تا خیال همه از ساری و سالنش راحت شود” خود گویای اوج تنفر این مربی نسبت به تیم ریشه دار شهروند و هوادارانش است.

 


از طرفی دیگر او تنها یکبار در ساری طعم پیروزی را چشیده و آن هم به مسابقه سال ۹۲ میثاق تهران با شهروند برمی گردد که منجر به سقوط شهروند در آن سال شده بود. حتماً در خاطر هواداران شهروند هست که در آن مسابقه تیم خوراکچی در ۵ ثانیه پایانی مسابقه توانست با حساب ۳ بر ۲ به برتری برسد. خوراکچی در مصاحبه ای پس از آن برد شیرین که سالها انتظارش را می کشید، خیلی معترفانه گفت: “از غفلت هواداران ساروی استفاده کردیم”
یا در همین فصل گذشته که خوراکچی سرمربی شهرداری ساوه بود، تمام ظرفیت های غیر فنی خود را برای سقوط شهروند به کار بسته بود اما در نهایت خود ساوه ای ها را به لیگ پایین تر رهنمون ساخت!
اینها را گفتیم تا بگوییم این سلسله اتفاقات زنجیره ای خود گویای همه چیزند و این مسأله، تدبیر بیش از پیش هواداران خونگرم شهروند ساری را می طلبد تا با هوشیاری و زیرکی خاص شان در این مقطع حساس که با سرنوشت تیم محبوب شان گره خورده تمام تمرکزشان را صرفاً معطوف به تشویق شهروند کرده و از پرداختن به مسائل حاشیه ای جدّاً اجتناب کنند.

 

منبع:مازند لیگ

برچسب :