خانه » دیگر مطالب » سعید نجاریان : مجموعه شهروند به چیزی غیر از سه امتیاز مقابل یاسین پیشرو قم فکر نمی کند

سعید نجاریان : مجموعه شهروند به چیزی غیر از سه امتیاز مقابل یاسین پیشرو قم فکر نمی کند

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری از پرداخت بخش دیگری از قراردادهای بازیکنان این تیم و همچنین پاداش برد مقابل شهید منصوری قرچک خبر داد.

سعید نجاریان ضمن اعلام این خبر در خصوص وضعیت تیمش اظهار داشت: پس از تغییراتی که در کادر فنی صورت دادیم بحمدلله شرایط بسیار بهتر شده است. از قبل هم گفته بودم وضعیت شهروند اینطور نمی ماند و بهتر خواهیم شد.

وی افزود: کادر فنی، بازیکنان و سایر عوامل باشگاه در چند وقت اخیر تمام تلاش خود را انجام دادند تا تیم از این وضعیت خارج شود. البته هنوز هم کارمان تمام نشده و ۴ فینال در پیش داریم که برای هر کدام از آنها باید با برنامه ای حساب شده در میدان حاضر شویم.

نجاریان تصریح کرد: بنده تمام آنچه را که کادر فنی و بازیکنان برای انجام تمرینات و سفرهای خارج از خانه در طول فصل نیاز داشتند، فراهم کرده ام. امروز (سه شنبه) در آخرین تمرین پیش از اعزام به قم نیز بخش دیگری از قراردادها و همچنین پاداش پیروزی آخر مقابل شهید منصوری را به آنها پرداخت کرده ام. لذا با این شرایط مجموعه شهروند در حال حاضر به چیزی غیر از  سه امتیاز مقابل یاسین پیشرو قم فکر نمی کند.

مدیرعامل شهروند ساری در پایان ابراز امیدواری کرد تا تیمش با حفظ روند رو به رشد فعلی و با کسب حداکثر امتیازات در بازیهای باقیمانده بتواند جایگاه مناسب تری در پایان رقابت های لیگ برتر فوتسال کسب کند.

منبع:پایگاه خبری فوتسال ایران

برچسب :