خانه » دیگر مطالب » اخراج ابطحی از شهروند/ تعیین سرمربی جدید تا فردا

اخراج ابطحی از شهروند/ تعیین سرمربی جدید تا فردا

مسئولان تیم شهروند ساری نماینده مازندران دررقابت های فوتسال لیگ برتر به دلیل پنج شکست متوالی این تیم ، سید مهدی ابطحی سرمربی این تیم و کادر فنی را از ادامه فعالیت با تیمشان منع کردند.

به گزارش سایت،هم اکنون مدیرعامل تیم شهروند ساری که از ۱۶ بازی گذشته , تیمش توانست صرفا ۱۵ امتیاز کسب کند و در رده ۱۲ جدول ۱۴ تیمی رقابت های لیگ برتر فوتسال قرار دارد، به دنبال مربی جایگزین برای بازی های مانده از نیم فصل دوم این رقابت هابر امده تا شاید بتواند تیم اش را از خطر سقوط به دسته پایین تر نجات دهد.
آخرین مهلت سرمربی تیم شهروند ساری برای ماندن دیدار هفته شانزدهم برابر مقاومت البرز بوده که این بازی نیز پنج شنبه گذشته با نتیجه یک بر صفر به سود مقاومت البرز خاتمه یافت و تنها امید برای ماندن ابطحی نیز ناکام شد.
مدیرعامل شهروند ساری با تایید قطع همکاری با سید مهدی ابطحی سرمربی این تیم اعلام کرد : ادامه همکاری تیم شهروند با سید مهدی ابطحی و کادر فنی برد در بازی با مقاومت البرز در هفته شانزدهم رقابت های فوتسال لیگ برتر بود.
سعید نجاریان گفت : با شکست یک بر صفر شهروند ساری در برابر مقاومت البرز در کرج طبق وعده قبلی و توافق دو جانبه با کادر فنی تداوم همکاری وجود نخواهد داشت و باشگاه به دنبال گزینه های جدید برای تیمش است.
وی اظهار داشت : تاکنون دو گزینه قطعی برای تیم مطرح شده و مذاکراتی با هر یک از این مربیان در حال انجام است و به دلیل محدودیت زمانی تا بازی هفته هفدهم در ۲۸ آبان ماه، فردا ۲۳ آبان سرمربی تیم مشخص می شود.
تماس خبرنگار ایرنا با سید مهدی ابطحی سرمربی تیم شهروند ساری که به دلیل شکست تیمش در برابر مقاومت البرز در کرج به مازندران نیز برنگشت ، امکانپذیر نشد.
سید مهدی ابطحی پیش از اتمام نیم فصل اول رقابت های فوتسال ایران از ادامه فعالیت در شهروند ساری استعفا کرده بود که به دلیل تایید نشدن استعفا از سوی سعید نجاریان مدیرعامل شهروند ساری، ایشان در این تیم شمالی فعالیت خود را ادامه داد.
سید مهدی ابطحی چند بار در گفت و گو با رسانه ها و در انتقاد هواداران شهروند ساری به نتایج تیمش اعلام کرد که هر زمان مدیران تیم از ایشان بخواهند از کادر فنی استعفا می کند و صرفا دستمزدش را تا روز فعالیت از باشگاه دریافت خواهد کرد
براساس گزارش های غیر رسمی چهار گزینه برای جانشینی سید مهدی ابطحی و کادر فنی تیم شهروند ساری مطرح هستند که مهدی نعمتی از مربیان بومی و علی رضا رعدی یکی دیگر از مربیان غیر بومی که از قضا هر دو آنها سابقه مربیگری در این تیم مازندرانی دارند، شانس بیشتری نسبت به سایر گزینه ها دارند.
البته پیش از این افرادی چون رضا لک و محمود خوارکچی مربیان تیم گیتی پسند و میثاق تهران که هر دو به دلیل نتایج ضعیفشان در نیم فصل اول از تیمشان اخراج شدند هم از گزینه های سرمربیگری شهروند ساری بودند که با توافق نانوشته بین این دو تیم مربیانشان جابجا شدند.
در شرایطی مدیرعامل تیم شهروند ساری به دنبال سرمربی جدید رفتند، که وضعیت تیمشان به دلیل نتایج ضعیف گذشته حال و روز خوبی ندارد و کمتر مربی می تواند با این وضعیت در ۱۰ بازی آینده با شرایطی که زمان نقل و انتقال نیم فصل به اتمام رسیده تیم را از سقوط به رده پایین تر نجات دهد.
هرچند برخی طرفداران تیم شهروند ساری خاطره خوبی از علیرضا رعدی به دلیل سقوط تیمشان به رده پایین تر در سال ۹۰ ندارند، ولی به دلیل محبوبیت این مربی بیشتر به دنبال این فرد هستند، ولی گمانه زنی از باشگاه شهروند ساری حاکیست که مدیران این تیم به دنبال مهدی نعمتی مربی خوشنام مازندران رفتند

 

ایرنا

برچسب :