خانه » دیگر مطالب » ابطحی: برخی تیم ها بیش از حد به داوران اعتراض می کنند/ برای بازی مقابل تاسیسات باید روی مسائل روحی کار کنیم

ابطحی: برخی تیم ها بیش از حد به داوران اعتراض می کنند/ برای بازی مقابل تاسیسات باید روی مسائل روحی کار کنیم

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، سیدمهدی ابطحی سرمربی شهروند ساری پس از باخت برابر میثاق تهران در گفتگویی با ما شرکت کرد.

ابطحی در خصوص بازی برابر میثاق اظهار داشت: موقعیت های زیادی را از دست دادیم و این موقعیت ها به گونه ای بود که یا با بی دقتی بازیکنانم هدر رفت یا دروازه بان حریف آنها را دفع کرد.

وقتی تیم حریف با جنجال و سر و صدا به دنبال نتیجه گیری است، بازیکنان نباید به حاشیه ها توجه کنند ولی متاسفانه روی همین مسئله گل دریافت می کنیم. وقتی ۳ بر یک عقب بودیم قصد داشتم تیمم را ۵ نفره کنم ولی شرایط مهیا نبود. موقعیت داشتیم و باید توپ هایمان را به گل تبدیل می کردیم اما دروازبان حریف خوب کار کرد و تیم میثاق هم بازی خوبی انجام داد.

ابطحی در مورد بازی هفته آینده برابر تاسیسات گفت: با توجه به اینکه فرصت چندانی برای بازی بعد نداریم، باید روی مسائل روحی و روانی کار کنیم تا بازیکنان آماده شوند. بازی در زمین خودمان است و شرایط فرق می کند.

ابطحی در بخشی از صحبت هایش با انتقاد از اعتراضات بیش از حد تیم ها به داوری، اذعان کرد: ببینید برخی از تیم ها چندین بار اعتراض می کنند تا در یکی از این اعتراض ها نتیجه بگیرند. با این شرایط به بقیه تیم ها نیز برمی خورد و مجبور می شوند این کارها را انجام دهند. وقتی ۲-۱ عقب بودیم، خطای هند واضح بازیکنان حریف را داور دید ولی خطا نگرفت. در آنطرف بازیکن ما توپی را تبدیل به گل می کند اما داور خطای هند تشخیص می دهد درصورتیکه خطای ما را دقیق می بیند اما در آنطرف نمی بیند! صحنه های بازی هم از روی همین اتفاقات حادث می شود. در هر صورت باخت، باخت است چه داور مقصر باشد چه غیر از مسائل داوری. باید ببینیم چه کار می توان کرد که در همین شرایط تیم موفق شود.

ابطحی در پاسخ به این سوال که درمورد حضور علی رعدی در سالن مسابقه با توجه به شایعات اول فصل درخصوص سرمربی گری ایشان در شهروند چه نظری دارد، گفت: برای ما فرقی ندارد چه کسی بازی را نظاره می کند. بالاخره می آیند و تماشا می کنند  تا ببینند تیم ها به چه صورت بازی می کنند. هر مربی ای که تیم نداشته باشد، بازی های لیگ را نگاه می کند و اکثر مربی ها این کار را می کنند حتی در بازی ما مقابل قرچک هم دو مربی دیگر در سالن حضور داشتند.

0

برچسب :

جمع بندی اعداد *