خانه » دیگر مطالب » تیم شهروند ساری بهترین میزبان وابطحی بهترین مربی هفته وبلباسی ومرتضوی در تیم منتخب هفته دهم

تیم شهروند ساری بهترین میزبان وابطحی بهترین مربی هفته وبلباسی ومرتضوی در تیم منتخب هفته دهم

در هفته دهم لیگ برتر فوتسال کشور از سوی پایگاه خبری فوتسال شهروند ساری بهترین میزبان هفته انتخاب شد وسعید بلباسی در تیم منتخب هفته جای گرفت.همچنین سایت خانه فوتسال سید مهدی ابطحی را بهترین مربی هفته برگزید وطه مرتضوی را در تیم منخب هفته قرار داد.

۱پایگاه خبری فوتسال ایران بهترین های هفته دهم را پس از بررسی کارشناسان به شرح زیر معرفی می کند:

تیم برتر هفته:گیتی پسند
مربی برتر هفته:محمود خوراکچی(گیتی پسند)
داور برتر هفته:محمود نصیرلو(گیتی پسند- تاسیسات)
میزبان برتر:ساری و تیم شهروند
تیم منتخب هفته:مجتبی نصیری نیا(فردوسی مشهد)سعید بلباسی(شهروند ساری) سعید افشار(گیتی پسند اصفهان) میثم برمشوری(حفاری خوزستان) مهران عالیقدر(گیتی پسند اصفهان)

۲وب سایت خبری تحلیلی خانه فوتسال همانند فصل گذشته لیگ برتر فوتسال، اقدام به انتخاب و معرفی هفتگی بهترین بازیکنان هر هفته در بخش های مختلف می کند و شما علاقه مندان می توانید نتایج آرای کارشناسان خانه فوتسال را هر هفته در پایین وب سایت و یا در بخش بهترین های سایت ( منوهای بالای – زیر مجموعه لیگ برتر فوتسال) مشاهده فرمایید. همچنین با کلیک بر روی تصویر بهترین ها در پایین سایت به آرشیو بهترین های لیگ برتر هدایت خواهید شد. گفتنی است در سال فصل جدید آیتم های جذابی نیز اضافه خواهند شد.

آمار و ارقام هفته دهم لیگ برتر فوتسال :

تعدادگلهای رد و بدل شده هفته دهم: ۲۱ گل (تعداد گلهای هفته دهم فصل گذشته ۳۵ گل بوده است)

میانگین گل در هر بازی : ۳٫۵ گل

پرگل ترین بازی : ۸ گل:گیتی پسند ۶ – تاسیسات دریایی ۲

کم گل ترین بازی :بدون گل:آذرخش بندرعباس – میثاق تهران

شوک هفته : گیتی پسند ۶ – تاسیسات دریایی ۲
تیم محکم، پرستاره و خوب تاسیسات دریایی تهران که از هفته هشتم فصل گذشته هرگز شکست نحورده بود در حالی دستانش را به نشان تسلیم در برابر یک تیم ایرانی بالا برد که نتیجه عجیب شش دو توسط هیچ کس قابل پیش بینی نبود تا عجیب ترین نتیجه هفته در اصفهان رقم بخورد.

بهترین های هفته دهم لیگ برتر فوتسال:

داور هفته: محمود نصیرلو
نبرد گیتی پسند و تاسیسات با حضور بازیکنان سرشناس و باسابقه و با وجود کری شدید بین دو تیم مهمترین دیدار هفته دهم و یا حتی نیم فصل اول بود که تیم داوری محمود نصیرلو- علی پورافشار- عارف سیاحی- علیرضا بیت سیاح به خوبی توانستند بر بازی مدیریت داشته و از پس ان برایند تا بهترین تیم داوری هفته لقب بگیرند.

تماشاگر هفته:گیتی پسند اصفهان

هفته دهم لیگ فوتسال را باید هفته برد تماشاگران نامید. در قلعه عقابها هواداران ساری رفتار متناسبی داشتند که با برد تیمشان در لحظه های پایانی همراه شد. هواداران اذرخش در طول بازی برای تیمشان سنگ تمام گذاشتند اما موفق به گلزنی نشدند. در مشهد تماشاگران فردوسی هم نمره قبولی کسب کردند اما عنوان تماشاگران برتر هفته را به هواداران تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان اختصاص می دهیم. مدتها از اخرین باری که این تعداد تماشاچی برای مشاهده دیدارهای گیتی پسند به ورزشگاه می امدند می گذشت اما در هفته چهارم اصفهانیها به موقع به یاری تیمشان شتافتند تا بعد از مدتها به عنوان تماشاگر هفته منصوب شوند.

مربی برتر هفته:سید مهدی ابطحی
تیم فوتسال شهروند ساری برای دومین هفته متوالی در دیدارهای جذاب و دیدنی و با گلهای ثانیه پایانی طاها مرتضوی به سه امتیاز دست یافت. ساروی ها در هفته دهم مقابل تیم مدعی و متمول یاسین پیشرو قرار گرفت و در یک بازی نزدیک به برتری رسید. در این دیدار شاگردان ابطحی دو بار برتری خودرا از دست دادند اما مدیریت خود را بر بازی حفظ کردند و در ثانیه های پایانی موفق به زدن گل برتری شدند.

تیم هفته :گیتی پسند اصفهان
مهمترین دیدار هفته دهم لیگ برتر فوتسال توسط گیتی پسند فتح شد. گیتی پسندی ها که فصل را کابوس وار اغاز کردند در هفته های اخیر در اوج به سر می برند و بعد از شکست یاسین پیشرو و مس سونگون، حالا تاسیسات شکست ناپذیر را شکست دادند تا باز هم به عنوان تیم برتر هفته انتخاب شوند. شاگردان خوراکچی در هفته دهم نبردی فوق العاده به نمایش گذاشتند و با شایستگی بهترین بودند.

جوان برتر هفته :طاها نعمتیان (مقاومت کرج)
تیم فوتسال مقاومت کرج با مجموعه ای از بازیکنان جوان راهی مسابیات لیگ برتر شده و تا بدین جای فصل توانسته نتایج قابل قبولی کسب کند. طاها نعنتیان یکی از این بازیکنان جوان است که بازیکن تیم ملی امید ایران هم محسوب می شود. نعنتیان در دیدار مقابل مقاومت کرج نمایش خوبی داشت تا بهترین بازیکن جوان هفته لقب بگیرد.

بهترین بازیکن هفته:سپهر محمدی (گیتی پسند اصفهان)
در انتخاب بهترین بازیکنان هفته خانه فوتسال کمتر شاهد برگزیده شدن یک دروازبان به عنوان بهترین بازیکن هفته بوده ایم. اما درخشش خیره کننده سپهر محمدی در برابر یاران شمسایی همه را متقاعد کرد که علیرغم خوردن دو گل وی را به عنوان گلر برتر هفته و بهترین بازیکن هفته دهم انتخاب کنیم.

دروازبان هفته:سپهر محمدی (گیتی پسند )

ذخیره :مجتبی نصیری نیا(فروسی مشهد)

در هفته دهم لیگ برتر چندین و چند دروازبان شایستگی حضور در تیم منتخب را داشتند. در این هفته سه دروازبان کلین شیت کردند و سه دروازبان تنها یک بار گل خوردند تا به همراه سپهر محمدی و جواد منتظر هشت گزینه ی شایسته برای تیم هفته وجود داشته باشد.
اما در نهایت سپهر محمدی دروازبان ملی پوش تیم گیتی پسند اصفهان علیرغم پذیرش دو گل به علت عملکرد چشمگیرش در برابر ستارگان تاسیسات دریایی به عنوان بهترین گلر هفته انتخاب می شود. محمدی در این بازی بارها شمسایی و یارانش را مغلوب کرد و تنها یک بار در جریان بازی و یک بار از روی نقطه ی پنالتی مغلوب شد. پس از وی مجتبی نصیری نیا دروازبان تیم فردوسی مشهد به عنوان گلر ذخیره برگزیده می شود که با انگیزه ی مضاعف در برابر تیم سابقش درخشید و با بسته نگه داشتن دروازه اش مقدمات شکست منصوری ها را فراهم کرد. همچنین باید از بازی خوب جواد منتظر و مجید فرحناک هم تقدیر کرد.

تیم منتخب :میثم برمشوری (حفاری اهواز)، ابراهیم حاجتی (فردوسی مشهد)، سعید افشار (گیتی پسند اصفهان)، طاها مرتضوی (شهروند ساری )
ابراهیم حاجتی بازیکن مشهدی تیم فردوسی مشهد در فصل جاری یکی از بازیکنان کلیدی تیم فردوسی بوده و در اکثر دیدارها عملکرد خوبی داشته است. حاجتی مقابل منصوری هم نمایش خوبی داشت و حتی روی تک گل بازی نقش اساسی ایفا کرد. میثم برمشوری بازیکن بلند قامت حفاری اهواز هم در دیدار تیمش مقابل دبیری از ابزار مهم حسن زاده بود که با بازی خوب خودش نقش مهمی در برتری حفاری ها داشت.
طاها مرتضوی بازیکن مازنی تیم طبرستان برای دومین دیدار متوالی با گلزنی در ده ثانیه نهایی سه امتیاز را به ابطحی و تیم شهروند تقدیم کرده است .مرتضوی به حز گل مهمش در طول بازی هم نمایش خوبی داشت تا بار دیگر در فهرست بازیکنان منتخب هفته قرارگیرد.
تیم گیتی پسند در هفته دهم با تلاش و نمایش خارج از تصور بازیکنانش توانست تیم خوب تاسیسات را شکست دهد. انتخاب یک بازیکن از این تیم کار بسیار دشواری بود. مهران عالیقدر با دوگل زده ، مهدی جاوید با یک گل و یک پاس گل و نمایش خوب، احمد اسماعیل پور با دو پاس گل و ارایه نمایش عالی هر کدام شایسته حضور در تیم اصلی بودند اما این بار سعید افشار بازیکن جوان اصفهانی گیتی پسند که هم دو گل زد و هم در کارهای دفاعی عملکردخوبی داشت در تیم اصلی قرار میگیرد.
تیم ذخیره :

حمیدبخشی ( مقاومت البرز)، علی اسعدی (فرش ارای مشهد)، احمد اسماعیل پور(گیتی پسند اصفهان)، محمد بنی اسدی (اذرخش بندر عباس)

 

برچسب :