خانه » دیگر مطالب » نجاریان: این برد از نان شب برایمان واجب تر بود/ از حمایت من بوده که منصوری را در خانه اش شکست دادیم

نجاریان: این برد از نان شب برایمان واجب تر بود/ از حمایت من بوده که منصوری را در خانه اش شکست دادیم

سعید نجاریان در گفتگو با پایگاه خبری فوتسال ایران اظهار داشت: متأسفانه دو هفته پی در پی متحمل شکست شده بودیم و سه امتیاز بازی برابر شهید منصوری برایمان از نان شب هم واجب تر شده بود که الحمدلله با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم.

وی در خصوص اینکه سرمربی تیمش در مصاحبه ای عنوان کرده که از نجاریان انتظار حمایت بیشتری داشته، اذعان داشت: تصمیمات بنده در همه سالهای اخیر نشان داده که من همواره در مقاطع حساس پشت سر سرمربیان تیمم ایستاده ام و از آنها حمایت کرده ام. در این فصل هم از هیچ تلاش و حمایتی دریغ نکرده ام.

مدیرعامل شهروند ساری ادامه داد: با وجود اینکه درخواست های متعددی از بنده برای ایجاد تغییرات در تیم شده بود اما بنده باز هم به آقای ابطحی فرصت دادم و از ایشان حمایت کردم. اتفاقاً همین حمایت بنده باعث شد تا ما منصوری را پس از سالها در خانه اش شکست بدهیم.

وی در خصوص غیبت چند تن از بازیکنان این تیم برابر شهید منصوری و اینکه تیمش با تمام توان برابر این حریف به میدان نرفته است، گفت: همیشه نظم و انضباط اولویت اول برای من و مجموعه تحت مدیریت من است. مطمئن باشید تا من هستم هیچ وقت نتیجه فدای بی نظمی نخواهد شد.

برچسب :