خانه » دیگر مطالب » ابطحی:داوری به نفع حریف بود!//رعدی:درباره داوری حرفی ندارم

ابطحی:داوری به نفع حریف بود!//رعدی:درباره داوری حرفی ندارم

 

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،سید مهدی ابطحی اظهار کرد: با اینکه در زمین خودمان بازی داشتیم داوری به نفع تیم حریف بود.

وی با اشاره به اشتباهات داوران در برخی از صحنه‌ها تصریح کرد: کادر فنی تیم حریف مدام به داوری اعتراض داشتند و حتی برای اعتراض وارد زمین مسابقه شدند.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری از ایجاد موقعیت زیاد توسط بازیکنانش در این بازی خبر داد و بیان داشت: در هر دو نیمه بازیکنانم شانس زیادی گلزنی داشتند که در نهایت در چهار مرحله موفق به گشودن دروازه حریف شدند.

ابطحی با اشاره به اینکه برای کسب سه امتیاز در این بازی حاضر شدیم، افزود: از تساوی به دست آمده رضایت نداشتم زیرا برای پیروزی در این بازی وارد زمین شدیم.

وی درباره شعار برخی از تماشاگران علیه وی تصریح کرد: به تماشاگران شهروند حق می‌دهم زیرا آنها برای دیدن بازی زیبا و کسب پیروزی در سالن حاضر می‌شوند.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با بیان اینکه جایگاه تیم شهروند در جدول در حد این تیم نیست، اظهار کرد: تا زمانی در خدمت تیم شهروند هستم برای موفقیت تیم تمام تلاشم را انجام می‌دهم ولی در صورت توهین و فحاشی تعداد از تماشاگر نماها بدون تعارف تیم را رها خواهم کرد.

ابطحی در پایان گفت: مشکل تیم من جوانی و کم‌تجربگی برخی از بازیکنان است که به راحتی در بازی‌های مختلف امتیازات حساسی را از دست می‌هند.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،علیرضا رعدی درباره بازی دو تیم پنج‌شنبه شب فوتسال ماهان تندیس قم و شهروند ساری با اشاره به اینکه بازی خوبی دو تیم در ساری انجام دادند ولی تیم من برای کسب سه امتیاز وارد بازی شد، اظهار کرد: شناخت خوبی از بازیکنان تیم شهروند ساری در مدت دو سال مربیگری در ساری داشتم.

وی افزود: ترکیب خوبی از بازیکنان جوان و با تجربه در تیم ماهان تندیس وجود دارند که تا حدودی موفق به کسب نتایج خوب شدند.

رعدی درباره قضاوت داوران این بازی و اعلام دو ضربه پنالتی علیه تیم‌اش تصریح کرد: درباره قضاوت و مسائل داوری هیچ حرفی ندارم و نمی‌خواهم در مسائل داوری دخالت کنم.

وی با بیان اینکه جایگاه ماهان تندیس قم در جدول خوب است، اظهار کرد: تیم ماهان تندیس قم برای قهرمانی بسته نشد ولی به هر حال بازیکنان با عملکرد خوب‌شان به نتایج خوبی رسیدند.

سرمربی تیم فوتسال ماهان تندیس قم در پایان گفت: تیم شهروند ساری همیشه در طول مسابقات لیگ تماشاگران پرشوری داشته که برای تشویق تیم‌شان در سالن حضور می‌یابند.

برچسب :