خانه » دیگر مطالب » نظر سرمربیان دو تیم شهروند ساری و مس سونگون تبریزبعد از بازی

نظر سرمربیان دو تیم شهروند ساری و مس سونگون تبریزبعد از بازی

نظر سرمربیان دو تیم شهروند ساری و مس سونگون تبریز سید مهدی ابطحی: باختیم چون نیمه اول بد بودیم/ اسماعیل تقی‌پور: جو سالن نمی گذاشت صدای من به بازیکنانم برسد

سید مهدی ابطحی: باختیم چون نیمه اول بد بودیم/ اسماعیل تقی‌پور: جو سالن نمی گذاشت صدای من به بازیکنانم برسد

منبع:مازندلیگ: سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: در برابر مس سونگون تبریز مستحق باخت نبودیم.
 

به گزارش مازندلیگ، سید مهدی ابطحی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: مقابل مس سونگون خوب بازی کردیم و به هیچ عنوان مستحق باخت نبودیم.

وی با اشاره خلق موقعیت زیاد توسط بازیکنانش در این بازی تصریح کرد: در هر دو نیمه به‌ویژه نیمه دوم شانس زیادی گلزنی را با بی‌دقتی بازیکنانم از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری از عملکرد بازیکنانش در نیمه نخست انتقاد کرد و افزود: در همان ابتدا بازی سه بار گل خوردیم به هیچ عنوان در حد اندازه یک تیم نبودیم.

ابطحی با بیان اینکه از اشتباه خودمان نتیجه این بازی را واگذار کردیم، بیان داشت: در نیمه دوم بسیار خوب بودیم با توجه به ایجاد موقعیت‌های زیاد با بی‌دقتی خودمان از رسیدن گل ناموفق بودیم.

وی با اشاره به اینکه بازی برد و باخت دارد، ادامه داد: در نتیجه این بازی داوران نیز بی‌تاثیر نبودند و در چند صحنه از جمله یک پنالتی برای ما اعلام نکردند.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با بیان اینکه جایگاه تیمش در جدول  رده‌بندی مناسب نیست، اظهار کرد: در ادامه بازی‌ها تلاش خواهیم کرد تا تیم به رده بالاتر صعود کند.

ابطحی در پایان از تماشاگران با تعصب ساروی به خاطر حضور در سالن و تشویق بازیکنان قدردانی کرد.

 

و اما سرمربی تیم فوتسال مس سونگون تبریز پس از برتری تیمش مقابل شهروند ساری گفت: با این برد تیمش از مدعیان صعود باقی ماند

اسماعیل تقی‌پور امروز با بیان اینکه بازی بسیار سختی مقابل میزبان خود در ساری برگزار کردیم، به فارس گفت: بازی کردن برای هر تیم در حضور تماشاگران پرشور ساروی بسیار سخت و دشوار است.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون تبریز با اشاره به اینکه با این برد تیمش از مدعیان صعود باقی ماند، افزود: تلاش خواهیم کرد تا در ادامه لیگ با ارائه بازی خوب از مدعیان لیگ باشیم.

تقی‌پور با بیان اینکه جو سالن طوری بود که صدای من به بازیکنانم نمی‌رسید، افزود: وقتی در نیمه نخست موفق به زدن پنج گل به حریف شدیم، می‌دانستیم که با تشویق تماشاگران بازی سختی در نیمه دوم داریم.

وی در پایان گفت: بازیکنان خوب و جوانی با بودجه مناسب در لیگ جذب کردیم که از این بازیکنان جوان به خاطر بازی خوب، تشکر می‌کنم.

به گزارش فارس، از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور مس سونگون تبریز موفق شد مقابل میزبان خود شهروند ساری پنج بر چهار پیروز شود.
به گزارش مازندلیگ ، از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور امشب تیم شهروند ساری پنج بر چهار از میهمان خود مس سونگون تبریز در خانه شکست خورد.

0

برچسب :

جمع بندی اعداد *