خانه » دیگر مطالب » حواشی دیدار جنجالی شهروند ساری و تأسیسات دریای تهران :از تشویق مدیرعامل نساجی مازندران در قلعه عقاب ها تا حرکات تحریک آمیز وحید شمسایی!

حواشی دیدار جنجالی شهروند ساری و تأسیسات دریای تهران :از تشویق مدیرعامل نساجی مازندران در قلعه عقاب ها تا حرکات تحریک آمیز وحید شمسایی!

 

 

منبع:مازندلیگ: تیم فوتسال شهروند ساری در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور شامگاه جمعه 11 مهرماه در سالن سید رسول حسینی ساری مقابل تأسیسات درایی تهران با حساب 3 بر 2 تن به شکست داد تا همچنان در حسرت کسب پیروزی در این فصل بماند.

 

گزارش خبرنگار مازندلیگ از حواشی خواندنی این دیدار را در زیر می خوانید:

** شبکه طبرستان پس از سالها با 2 دوربین اقدام به پخش زنده بازی تیم فوتسال شهروند ساری در لیگ برتر نمود. البته یک دروبین از شبکه ورزش نیز وجود داشت و این شبکه دقایقی از نیمه دوم را به صورت زنده به روی آنتن برد.

** با وجود اینکه روابط عمومی باشگاه شهروند ساری با نصب بنری به سید رضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال کشور خیرمقدم گفته بود، اما خبری از این مسئول در سالن سید رسول حسینی ساری نشد!

** تیم های شهروند ساری و تأسیسات دریایی تهران ساعت 15:15 برای گرم کردن وارد زمین شدند.

** قبل از شروع مسابقه، سعید نجاریان مدیرعامل شهروند ساری دقایقی را با رحیم آبادی نماینده فدراسیون به گفتگو پرداخت.

** شهروند ساری با لباس یکدست سفید و تأسیسات دریایی تهران نیز با لباس یکدشت سبز رنگ پای به این میدان گذاشتند.

** با وجود اینکه گفته می شد مرتضی عظیمایی آماده بازی شده است و حتی قبل از بازی نیز  بازیکنان شهروند ساری گرم کرده بود، گویا با تصمیم ابطحی در لیست 12 نفره این تیم قرار نگرفت و به اتفاق سینا پرکاس از جایگاه نظاره گر عملکرد همبازیان خود بود.

** آقایان نقیبی، پیری، شعبانی، آقامیری، یوسفی و احمدی (اعضای شورای اسلامی شهر ساری)، عبوری (شهردار ساری)، معیل (معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار ساری) و حسین بریمانی (رئیس اداره ورزش و جوانان ساری) از جمله مسئولانی بودند که این دیدار را از نزدیک نظاره گر بودند.

** صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران نیز در جایگاه ویژه حضور داشت و این مسابقه را تماشا کرد. هواداران شهروند ساری وی را مورد تشویق قرار دادند.

** سعید نجاریان در لحظه ورود درودگر از وی به گرمی استقبال کرد. درودگر در دهه 80 چندین سال ریاست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال کشورمان را بر عهده داشت.

** محمود لطفی و وحید شمسایی کاپیتان های شهروند ساری و تأسیسات دریایی تهران قبل از شروع مسابقه با صادق درودگر خوش و بش های چند ثانیه ای داشتند.

** هواداران شهروند ساری در ابتدای مسابقه با شعار “کاپیتان تیمتو بردار و بیا” به تشویق تیم محبوب خود پرداختند.

** قبل از شروع مسابقه، تمام بازیکنان و عوامل تاسیسات دریایی تهران نزد کادر فنی شهروند ساری رفتند.

** پخش زنده این دیدار نیز باعث نشد تا استقبال هواداران شهروند از مسابقه تیم شان کم رنگ شود. سالن سید رسول حسینی ساری همچون 2 دیدار قبلی، تقریباً پر شده بود و تماشاگران ساروی که تعدادشان بیش از 3000 نفر بود، در اکثر دقایق بازی جو سهمگینی را به وجود آورده بوند.
 

** شماره پیراهن و شماره شلوار مصطفی نظری دروازه بان تأسیسات دریایی با هم متفاوت بود. نظری برای رفع این مشکل از چسب استفاده کرد!

** مهدی عبوری شهردار ساری که در ابتدای نیمه دوم وارد سالن مسابقه شده بود، مورد تشویق بی امان هواداران شهروند ساری قرار گرفت.

** در اوایل نیمه دوم، مسابقه به دلیل مصدومیت سید جواد منتظر دروازه بان شهروند ساری دقایقی قطع شد.

** در این دیدار، حمید سالاری و امیرحسین رسولی از شهروند ساری و همچنین وحید شمسایی و مجید رئیسی از تأسیسات دریای یتهران کارت زرد دریافت کردند.

** محدودیت خطایی تیم میهمان در نیمه دوم به پایان رسیده بود و گل دوم شهروند ساری نیز از روی نقطه پنالتی دوم توسط مراد ناظری به ثمر رسید.

** در فاصله 56 ثانیه مانده به پایان این دیدار و پس از اعلام خطا به سود شهروند ساری، بازیکنان تأسیسات دریایی تهران به تصمیم داور مسابقه اعتراض شدیدی انجام دادند که با ورود سید جواد منتظر به این قضیه درگیری شدیدی بین عوامل دو تیم شکل گرفت.

 

** تعداد زیادی از حاضران در جایگاه و همچنن تماشاگران، دخالت سید جواد منتظر در زمان اعتراض بازیکنان حریف به داور مسابقه را بی مورد دانسته و از این حرکت وی انتقاد کردند. آنها معتفد بودند منتظر با تجربه زیادی که دارد نباید خودش را وارد این ماجرا می کرد. منتظر در نهایت با دریافت کارت قرمز از عبدالغنی سرداور این دیدار از زمین مسابقه اخراج شد!

 
** در زمان بروز جنجال، وحید شمسایی با وجود اینکه تیمش با حساب سه بر یک از حریف پیش بود، با حرکاتی تحریک آمیز خشم هواداران شهروند ساری را برانگیخت تا ساروی ها نیز با سر دادن شعارهایی از خجالت این بازیکن دربیایند.

** ساروی ها همچنین بر علیه مصطفی نظری دروازه بان با سابقه تیم میهمان نیز شعارهایی سردادند.

** درگیری بین عوامل دو تیم به سکوها هم تسری پیدا کرد که با دخالت نیروی انتظامی پس از گذشت دقایقی و با برقراری امنیت سالن مسابقه، بازی در ثانیه های باقی مانده نیز به انجام رسید.

** در ثانیه های پایانی این دیدار، بازیکنان و کادر فنی شهروند ساری به تصمیم داور در عدم اعلام خطای هند بازیکن تأسیسات دریایی تهران به شدت اعتراض کردند.

برچسب :