خانه » دیگر مطالب » بیوگرافی کامل مرتضی عظیمایی مهاجم شهروند ساری

بیوگرافی کامل مرتضی عظیمایی مهاجم شهروند ساری

 

""

مرتضی عظیمایی  20 شهریور 1361 در امیرکلا بابل

دهمین سال حضور در لیگ برتر ( دو فصل در شهید منصوری قرچک ) (هشت فصل در ساری )

فوتسالتون رو از کجا شروع کردید و زیر نظر چه کسی ؟

من در ابتدا فوتبال چمنی بازی میکردم طی یک حادثه به فوتسال روی آوردم و آقای عابدپور مربی من بودند در بابلسر و رفتم آنجا در سوپرلیگ استان 5 بازی کردم و در 5 بازی فکر کنم 20 گل به ثمر رسوندم و تیم به زیرگروه کشور رفت و بعد از آن به شهروند ساری ( نام قدیم تیم راه ساری شهروند بوده است ) آمدم و زیر نظر آقای نعمتی فوتسال خودم رو آغاز کردم.

 

شما در تیمهای دیگه مثل منصوری بازی کردید و استادیوم های زیادی رو دیدید میخوام ازتون راجع به هوادارن ساروی و سالن سیدرسول حسینی ساری بدونم و آیا تیم های دیگر کشور  دید خاصی نسبت به بازی در ساری و در حضور چند هزار هوادار پرشور این شهر دارند؟

من در تیم شن سا هم چند بازی به صورت کمکی بازی کردم و در منصوری هم بازی کردم و تیم منصوری هم تماشاگران خوبی داره ولی جوی که سالن سیدرسول حسینی ساری داره هیچ جای کشور نداره و این رو تمام بازیکنا میدونن و خیلی وحشتناکه برای تیمهای حریف وقتی که هواداران تیم شهروند ساری رو به شدت تشویق میکنن و این قضیه خیلی از نظر روحی به بازیکنای شهروند کمک میکنه و به شدت در روحیه تیمهای مقابل تاثیر میگذاره و در همه ی بازیها میشه به عینه دید که وقتی تیم عقبه و نیاز به گل داره چگونه تیم رو تشویق میکنن و یکی از علت های بردهای خانگی شهروند ساری همین هواداران پرشور مازندران و ساری هستند و من فکر میکنم همه ی تیمها از منصوری و گیتی که قهرمان آسیا هستند تا سایر تیمها  . همه ی تیمها وقتی وارد سالن سیدرسول حسینی میشن میترسن و خودم به عینه دیدم . در تیم منصوری که بودم با اینکه تیم شهروند ساری پایین جدول هم بود تمام تیمها از جمله منصوری برای بازی در اینجا ترس داشتند و تیمی نیست که از قبل بگه من میام ساری و 3 امتیاز رو میگیرم . و این امتیاز مثبتی برای شهروند هست .

 

بهترین دوست فوتسالیت چه کسیه ؟

آقای جمال کامران بازیکن سابق راه ساری و احمداسماعیل پور

 

از افتخارات ورزشیت؟

2 بار قهرمان آسیا با تیم ملی ؛

حضور در جام جهانی ؛

مقام قهرمانی در جام کنفدراسیون ها ؛

نایب قهرمانی در جام جهانی کوچک ؛

2 بار قهرمانی در لیگ برتر کشور ؛

آقای گلی لیگ برتر ؛

سومی دانشجویان جهان ؛

نایب قهرمانی جام باشگاه های آسیا ؛

 

چه صحبتی با هواداران شهروند ساری دارید؟

ازشون میخوام تا اینجای کار که مارو حمایت کردند در ادامه هم سالن رو پر کنن تا بتونیم جواب محبت هاشون رو با بازیه خوب و برد های شیرین بدیم و آنها سال گذشته خیلی سختی کشیدند ایشالله امسال دیگه پیش نمیاد و بتونیم همشون رو شاد کنیم و جایگاه واقعی راه رو بدست بیاریم

 

 

صحبت پایانیتون رو میشنویم

 

از مربیانی که تا حالا واسم زحمت کشیدند و از خبرنگارها و عکاسان که به ما روحیه میدند که بتونیم بهتر کار کنیم تشکر میکنم

 

""

""

برچسب :